Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért kapkod mindig annyira...

Miért kapkod mindig annyira Gordon Ramsay? Siet valahová?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő nem is de a véndégek tuti ennének:D


Főleg mikor ilyen másfél órája várnak a kajára:D

2010. máj. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert egy profi szakács,látszik hogy a vérében van,nem vacakol az étellel,ő ilyen,ez a stílusa
2010. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez a stílusa, csak már sokszor olyan vicces, ahogy kapkod, ugrál, pörög, pörög...
2010. máj. 12. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Mr Ramsay a világ egyik legismertebb szakácsa! Főzési tudományát sztem mindenhol elismerik. saját magam is tartom az egyik példaképemnek pedig csak néhány évvel vagyok nála fiatalabb, a kapkodás pedig nem is az hanem a vendég valóban gyors és jó!! kiszolgálása.

Ilyet a (donaldsban vagy king ben) ne is keress! nem kapsz! Ezért Ramsay Ramsay

2010. máj. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért "kapkod" így, mert orvosilag igazoltan hiperaktív. Vannak ilyen emberek. Ő szerencsés, hogy olyan szakmát talált, amiben örömét leli. Mi is szerencsések vagyunk, mert sokat tanulhatunk tőle, és közben még roppant szórakoztató is. Én nagyon kedvelem, és sok fogást lestem már el tőle.

A "kapkodás" pedig jól áll neki, a védjegye lett szerintem:)

2010. máj. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, hogy hiperaktív! Köszi a válaszokat!
2010. máj. 14. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!