Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A sushi mennyire fer bele egy...

A sushi mennyire fer bele egy dietaba?

Figyelt kérdés
Az un. clean eating eletmodba vajon mennyire illeszthetö bele a sushi? Probalok ezen elvek alapjan etkezni, de nem igazan talaltam a neten egyertelmü valaszt. Van ahol azt allitjak, hogy belelfer, van ahol nem. Szoval ha belefer, akkor mennyi es mikor, a nap mely szakaban, ha pedig nem, akkor miert?

2014. júl. 30. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

Szia, az említett clean eating módszert sajnos nem ismerem, de szerintem nem is baj. Ha fogyni szeretnél, akkor nagyon fontos, hogy te magadnak szabályozd be, hogy miket eszel - tehát általad kedvelt ételek szerepeljenek a menüben -különben úgysem tudod sokáig csinálni. Gondolom azért tetted fel a kérdést, mert nagyon szereted a sushit. Ezek után egyértelmű, hogy a sushi maradjon. Ráadásul ez pont egy olyan étel, amit nyugodt lelkiismerettel beilleszthet bármilyen trendet követő ember a diétájába, mert egyrészt egészséges, másrészt sem a kalória-, sem a szénhidráttartalma nem magas.

Csak az a fontos, hogy minél változatosabban egyél, és semmiből ne sokat (ne "zabálj be" magyarán).

2014. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt, igen, nagyon szeretem, es nem szeretnek lemondani rola. :D
2014. júl. 31. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!