Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mivel/mitől másabb a faros...

Mivel/mitől másabb a faros csirkecomb?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy olcsóbb, vettem is belőle és várja hogy megfőzzem de mitől másabb a normál illetve az egész combtól??
2017. ápr. 27. 05:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Több a csont benne, mert a fél farrésszel együtt van kanyarítva, nem csak az alsó-felső comb.
2017. ápr. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

A farrész a súly kb 1/3-át teszi ki, ezért jóval kevesebb húst kapsz azonos súlyra számítva.


Viszont sokak szerint ez a rész sokkal ízesebb, az elkészült étel jobb lesz. Vannak, akik meg a farrészt leszedik és külön készítik el levesnek.

2017. ápr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is leszedem, nem sütöm meg a combbal együtt.

Majd amikor pörköltet, vagy rizses húst készítek, akkor veszem elő. Azokban szeretem a szopogatós, csontos húst. Persze levesben is jó.

2017. ápr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A jobb ízhatást éppen a csontos részek adják, pörtköltnek kiváló!
2017. ápr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, hogy pörköltnek megéri, de pl rántani már nem, mert túlságosan csontos.
2017. ápr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tölteni szoktam. Levágom a püspökfalatot,jól megtisztítom a bőrét, készítek egy finom tölteléket, megtöltöm és tepsiben megsütöm. A far részt nagyon jól esik úgy leszopogatni. A töltelék miatt pedig jó kiadós étel.
2017. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!