Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran fogyasztassz...

Milyen gyakran fogyasztassz müzlit/gabonapelyhet és melyik fajtát?

Figyelt kérdés
Mennyit eszel belőle egyszerre? Én kepes vagyok egy zacskóval is:( melyik a legfincsibb?:)

2017. máj. 1. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Natúr zabpehely, vízzel, holland kakaóval, fahéjjal,gyümölccsel, mikor mivel. A reggelim mindig 50 g zabkása, nagyon szeretem :)
2017. máj. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Naturzabpelyhet en kókuszaromával szeretem. De a cukros szenhidratbomba müzlik mennyivel kivanatosabbak:(
2017. máj. 1. 08:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Szinte napi szinten indítom valamilyen gabonapehellyel a napom.

A kedvencem a chocapic és a lidi saját márkájából az, amelyiknek ugyanolyan kagyló alakja van (choco shell a neve azt hiszem). Ezt a kettőt szeretem csak.

Ezeket vagy tejbe, vagy joghurtba áztatom.


Joghurtba áztatok még:

Csokis műzli

Kukoricapehely - ezt vagy gyümölcsjoghurtba, vagy ha natur akkor gyümivel.


Szoktam zabkását is csinálni. Kakaóval, fahéjjal, gyümölccsel. 40-50 g zabpehelyből, gyümölcs mennyiség függvénye.


Adagokat tekintve:

A cukros gabonapelyhekből és a müzliből mindig betartom a dobozon feltüntetett ajánlott adagot, vagyis a 30 grammot, ha joghurttal keverem, akkor 20-25 grammot.

2017. máj. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt. Akkor csak én nem tudom betartani az adagot,nekem az kevés:( cornflakeset en szilvalekvárral tejbe aztatva szeretem:)
2017. máj. 1. 09:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt mikor megettem egy fél zacskóval de az két perc múlva a wc-ben landolt. Én is a zabot szeretem tejjel, vízzel, szárítottgyümölccsel
2017. máj. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kevert müzlit veszünk, amiben többféle gabonapehely, aszalt gyümölcsök és magvak vannak (de cukor nem). Általában mandula" tejjel" eszem, jól összemelegítve, hogy megpuhuljanak. :-) van hogy adok hozzá friss gyümölcsöt is, esetleg kakaóport. Egy müzlistányérnyit eszem egyszerre, fogalmam sincs, hogy súlyra az mennyi, de egész délelőttre eltelít.
2017. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy tudjatok elazva, megpuhulva megenni? Fujj. Mint amit valaki kihanyt egyszer.
2017. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A cukros zabosat magara eszem,cornflakes,gabonagolyók ezeket meg jól szétázva a tejben. Ugy a legfincsibb:)
2017. máj. 1. 15:38
 9/9 anonim ***** válasza:
kizárólag olyat magokat amiben nincsen glutén, búzát pedig semmilyen formában, mert az nem kaja hanem valami más.
2017. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!