Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Honnan a legjobb élelmiszert...

Ész Olimpia kérdése:

Honnan a legjobb élelmiszert vásárolni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 10. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Élelmiszerboltból.
2017. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyeneket pl ?
2017. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Hát, én ma megint kiakadtam rajta, hogy ha piacon vesz az ember húst, azt mennyire nem higiénikusan kezelik... Hús én sokkal szívesebben veszek olyan helyről, ahol előrecsomagoltan, lefóliázva árulják, pl. Lidl.
2017. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van amit csak piacról csarnokokból vagy péküzletből célszerű venni vagy csak ott kapható . Sok multit hazait is körbe kell így is járni .
2017. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit? Tojást kizárólag ismerős háztól veszünk, ahogy húst (nyulat) is.

Tökjó lenne biogazdaságból venni vajat, de ilyen lelőhelyet nem tudok (igazából nekem elég lenne a legeltetés), az boltból jön, de nem akármelyik márka.

Olajos mag zöldségestől vagy webről (azok eléggé egyformák mindenhol, csak az ár nem). Boltban duplaáron van a mák, eszembe se jut.

Zöldség zöldségestől, bár néha boltból is.

Gyümölcs jobbára a kertből, s a legjobb zöldségeim is onnan vannak, pedig nem is jó a föld, de ami megterem, az jóféle.

Sajt termelőtől a legjobb. Hús termelőnél is ízetlen szokott lenni, már feladtam, a nyulat kivéve.


De ez csak az én hozzáállásom, tapasztalatom, szokásom.

2017. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!