Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen hús lehet az a hamburge...

Milyen hús lehet az a hamburgerben?

Figyelt kérdés

Gyorsan, érthetően körülírom. Elég sok helyen, kis utcai, esetleg tóparti(strandi) büfékben lehet kapni ugye hamburgert. Viszont kevés helyen volt rá példa, hogy egészen vékony, vörös színű hús volt benne, ami számomra a mennyország.

Pontosan milyen húsból van az? Esetleg tudna valaki küldeni valami receptet?

Csak az a vörös színű, érdekes, finom ízű hús érdekel. Nem érdekel, hogy én ezt próbáltam én azt próbáltam nézd meg ezt is ez is finom, vagy ez jobb. NEM ÉRDEKEL! Csak az a vöröses hús.



2017. máj. 15. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sovány marhahús finomra darálva és legfeljebb sóval/borssal füszerezve - ennyi a recept :).


(Sem tojás, sem zsemlemorzsa, sem pulyka, disznó, csirke, más füszer nem való bele)

2017. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te hol éltél eddig, hogy a marhahús hamburgerben ekkora magic számodra?
2017. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lassmich Ruhe ***** válasza:
100%
A klasszikus hamburger pogácsa marhából készül, ahogy előttem is írták, csak sóval és borssal fűszerezik. Annyit érdemes trükközni vele, hogy nagyon apróra vágott csemege uborkával lehet lazítani a hús állagát, meg van aki sütés előtt 10-15 perccel ugyanezen okból egy kis szóda bikarbónát kever hozzá.
2017. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Marha, mivel a hamburgerbe marhahus valo, attol hogy sok helyen beleraknak mindent, aminek meg a hushoz is alig van koze. (Most az ilyen csirkemelleset hagyjuk, mert avval semmi bajom, de az se az "igazi")
2017. máj. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!