Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a protein porban?!

Mi lehet ez a protein porban?!

Figyelt kérdés
Nem olyan reg vasaroltam a Bioctech Usatol egy allati eredetu feherjeport, es most masodjara veszem eszre, hogy amikor tejjel osszekeverem(eddig csak azzal kevertem) az aljan leulepszik egy pici fekete "valami" majd mikor kihalasztam es az ujjaim kozt gorgettem, szetmosodott mint a tinta es kék szine is volt. Eloszor azt hittem, hogy a poharban volt valami , de masodjara is tapasztaltam es tudni szeretnem hogy mi a jo eg lehet az... aki tapasztalt hasonlot kerem irjon! Koszonom!
2017. jún. 14. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Színezék? Milyen izut/szinut vettél?
2017. jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
cherry-joghurt-os. Szoval nem ertem miert kék
2017. jún. 14. 18:55
 3/5 anonim válasza:
Pár hónapja vettem ugyanilyet, nekem nem volt ilyen problémám...szóval nem tudom.
2017. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 1 éve szedem de még ilyen nem volt soha, szerintem a poharaddal van valami
2017. jún. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
25%
Hallod nem szívatlak, de kb félórája csináltam rizst és egy cigi csikk volt a zacskó alján. Akkor vettem észre, hogy úszik valami a vízben, mikor ráöntöttem a vizet. Nem dohányzom és ugye csomagoláskor kerülhetett a rizs közé. Neked is valami hasonló lehet. Jobbik eset valami festék, ami másik porba indult és valami gebasz lett érted.
2017. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!