Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fél óra alatt megenni másfél,...

Fél óra alatt megenni másfél, átlag méretű sajtospizzát, utána egy kb öklömnyi nagyságú kókuszkockát, leöntve kb 6 dl vízzel az már nagy zabálásnak számít?

Figyelt kérdés

2017. jún. 22. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
nem
2017. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Relatív.Ha fogyózol, akkor most bezabáltál, ha nem akkor esetleg túletted magad. Attól is függ, hogy te mekkora vagy:)
2017. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt a piza-dolgot megcsinálom vmelyik nap :D Pizzát ennék, de nincs rá pénzem, sajna.
2017. jún. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, attól függ, mekkora a gyomorkapacitásod. Belém nem férne ennyi kaja xD De amúgy nem olyan vészes, csak ilyet ne csinálj rendszeresen.
2017. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy "átlag méretű" sajtospizza? Nem mindegy, hogy ezt most szeletként érted, vagy tényleg egy egész pizza. Mert egy "átlag méretű" pizza a pizzázókban 32cm, amiben van vagy 2000 kcal. Tehát másfél pizza 3000 kcal, az egy 100 kg-os férfinek lehet egy egész napi beviteli adagja, de egy 50 kg-os nőnek akár 2 napi is lehet.
2017. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, vékony vagyok
2017. jún. 22. 18:02
 7/8 A kérdező kommentje:
1.5 kb 32 centis volt, nem csak szelet
2017. jún. 22. 18:04
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy elhizott es rosszul sem lettel, akkor nem mindegy? Nagyon ritkan en is meg tudok enni ennyi kajat, pedig BMI szerint korosan sovany vagyok. Senki sem attol lesz kover vagy beteg, hogy alkalomadtan sokat eszik, vagy eszik valami nem tul "clean fit" kajat. En is szoktam nyaralaskor ha sokat usztam pl, vagy ha sokat dolgoztunk kint a kertben, turaztunk, akarmi utan, ami a szokasosnal joval tobb energiat igenyelt.
2017. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!