Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan készítik a strandbüfékb...

Hogyan készítik a strandbüfékben a palacsintát?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok válasza érdekelne, akik maguk is dolgoztak dolgoztak ilyen helyen,de ha akárki tudja, kérem ne tartsa magában. Ha valaki írna egy pontos receptet, annak nagyon örülnék. Előre is köszönöm!

2017. jún. 28. 18:52
 1/5 anonim válasza:
100%
vízzel, tej és szóda nélkül, vékony tésztával.
2017. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem hiszem hogy a büfékben máshogy csinálnák mint otthon..

Csak annyi a különbség hogy azok sokkal vékonyabbak..

2017. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tojás, liszt, víz; a palacsintákat reggel előre megsütik, amikor kéred akkor már csak töltik.
2017. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
62%
A tojást egészen bizonos, hogy kihagyják belőle, mert az a legdrágább az egészben.
2017. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Én dolgoztam már strand büfében.

Szóda,tejföl,liszt,tojás,cukor,pici só,pici olaj

Szinte ugyan úgy,mint otthon csak tej helyett tejföllel.Így készítem itthon is mióta ott így csináltuk.

A lényeg h az arányokat találd el és kb. fél merőkanálnyi tésztát önts a palacsinta sütőde,így szép vékony lesz :)

2017. jún. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!