Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ízű a cukormentes fagyi?

Milyen ízű a cukormentes fagyi?

Figyelt kérdés

Szeretném megkóstolni de arra lennék kíváncsi, hogy azért milyen mert eléggé édes szájú vagyok, de most épp fogyózom. Tudom most jön az hogy akkor minek eszek ilyet.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. júl. 6. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk csoki, vanília, eper ízű.
2017. júl. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Pont ugyanolyan finom mint a hagyományos fagyi. Észre sem lehet venni, hogy nem cukorral készült.
2017. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

Édes az is, édesítők is vannak jóízűek, nemhogy édesek... :)

Sok éve eszem nem cukros édességeket, semmi baj velük, sőt, nekem sokkal jobban esnek, mint a cukrosak, de ízbeli különbséget nehezen tudnék felfedezni, ha jó az édesítő (ez az én esetemben kizárólag cukoralkoholokat enged meg, de ez ízlés dolga).

2017. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

A bolti jégkrémek közt elég vackok a cukormentesek (bár így belegondolva a sima bolti jégkrém is vacak).

A gombócos pont olyan mint a sima. Nálunk van kimondott cukormentes fagyizó, ott rengeteg íz van, minőségre átlagos. A Vanilinben 4-5 féle cukormentes van a simák mellett, az is inkább átlagosnak mondható. És van a Fragola, ahol általában van 1-2 féle cukormentes is, az pedig kimondottan jó, de náluk a sima fagyi is jobb az átlagnál.

2017. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!