Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti hogy eszitek a rakottkrumplit?

Ti hogy eszitek a rakottkrumplit?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert az egyik holland kollégám, azt kérdezte, hogy össze kellet volna-e keverni a krumplit a levessel?

Csak annyit mondtam " Igen persze külön kell enni." nem voltam rá kíváncsi hogy ette :/

(Egyébként tárkonyos csirkeragu leves volt.)



2017. júl. 6. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A ragulevest kanállal mélytányérból, a rakott krumplit késsel villával lapostányérból.

Csak én nem értem a kérdést? A rakott krumplinak mi köze a leveshez?

2017. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem a kérdést. Most akkor moslékot akart enni?


Nem szoktam a rakott krumplit semmivel keverni. És a zöldborsó főzelékemet sem keverem össze a gyümölcslevesemmel...

2017. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz.
2017. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én be szoktam tenni a számba majd megrágom, lenyelem.


van olyan rakott krumpli recept amit köretként eszek, van olyan ami meg ugye maga a főétel.

2017. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Rossz kérdést tettem fel! Igazából az érdekelne mi a véleményetek erről,...

nem tudom miért kérdezte ezt tőlem szerintem elég egyértelmű, vagy még nem evett ilyen levest vagy rakottkrumplit!?

2017. júl. 6. 17:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
elképzelhető hogy nem ismerte valamelyiket, vagy akár egyiket se. mondjuk már simán az állaguk miatt sem értem miért akarhatta egybe önteni.
2017. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem evett még rakott krumplit. A hollandok a krumplit többnyire egy másik zöldséggel együtt osszetorve eazik: Pl a hutspot az krumpli, vöröshagyma és sárgarépa együtt puresitve. A magyaros rakott krumplit nem ismerik. Egyszer csináltam a holland csaladomnak, nagyon nem jött be nekik.
2017. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a pürékre jus-t ontenek, ezért kérdezte, hogy össze kell e keverni
2017. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 6. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!