Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nektek is van olyan élelmiszer...

Nektek is van olyan élelmiszer (alapanyag) amit imádtok, szinte minden formában megeszitek, de van 1-2 kivétel, melyeket viszont kifejezetten utáltok?

Figyelt kérdés

Nálam tipikusan ilyen a tojás, az ebből készült ételek többségét kedvelem, de a tojás salátát és a főtt tojást utálom.

A másik fura eset, hogy kb. minden tejterméket szeretek, de a tejet képtelen vagyok magában fogyasztani.


Nektek van hasonló?


2017. júl. 6. 19:15
 1/10 anonim válasza:
100%

Igen sok van :D

Pl.: mákos ételek közül csak a mákos gubát eszem meg,de azt imádom!(ez mindig is így volt)

: a zöldségeket csak nyersen vagy levesben eszem meg,de a párolt zöldségeket(kivéve a répa) nem szeretem

Rengeteg van még

2017. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Zöldségimádó vagyok, de a párolt zöldséget meg nem enném (1-2 kivételtől eltekintve, mint pl. a zöldborsó és a karfiol,amit mindenhogy szeretek), legyen nyers vagy zsíros :)


Hmmm a tojás határeset. Odavagyok érte, megunhatatlan, de keményre főzve nem szeretem, száraz. Úgy is jó, csak töltött tojásnak kell elkészítenem (akkor nagy kedvenc) vagy meg kell várnom, hogy éhes legyek, akkor bemegy egy kis szósszal, mustárral :)

Lehet,hogy majonéznek sem szeretem, de mivel szinte sosem ettem majonézt, nem tudom. A cukros majonéztől falnak megyek, az fix.


Fordított is van, a zab. Utálom az ízét, de rántottában finom (OK, más tésztaszerű dolgokban is elmegy, csak kevés legyen benne).

2017. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A tejjel èn is így vagyok, joghurt, kefír, túró, sajt, bármi jöhet, de a tejet folyèkony formában nem vagyok hajlandó fogysztani. Inkább veszek növènyi "tejet".
2017. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy zacskó mazsola azt magában szívesen szemezgetem.Viszont ha fagyiban süteményben ráharapok vagy ha csak a nyelvemhez ér már attól öklendezek így ezekböl mindíg kiszedegetem.
2017. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle ételt szeretek, amin/amiben paradicsomból készült öntet, mártás, kechup van, de szívből gyűlölöm a paradicsomot természetes formájában. Képtelen vagyok beleharapni.
2017. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Paradicsom, utálom, de megeszem, mert jó a bőrömnek nyersen, grillezve, salátámak


viszont paradicsom levet nem vagyok hajlandó inni


De pl a paradicsomszószt és a paradicsom levest (csak a saját verziót) meg imádom

2017. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
karalábé: nyersen minden mennyiségben, levesbe meg nem enném.
2017. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szintén karalábé, nyersen jöhet bármikor, főzve, töltve egyáltalán nem eszem meg.
2017. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A paradicsomot imádom nyersen szendvics mellé vagy salátában, de a paradicsomlevest, paradicsomszószt, ketchupot ki nem állhatom.
2017. júl. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A férjem a vöröshagymával fordítva van. Semmi ételben meg nem eszi. Ha ráharap, ott hagyja a kaját. Pörkölt alá is le kell reszelni vagy darálni, viszont hamburgerbe simán mehet a hagyma is.
2017. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!