Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van valakinek itt tuti tippje...

Van valakinek itt tuti tippje gyros vagy sawurma pitából vagy tortillából esztétikusan történő elfogyasztásához?

Figyelt kérdés
Amikor ezzel teszek kísérletet, rendszerint leeszem magam, illetve kisebb darabkákat elpotyogtatok... -van ennek valami bevett módja ?

2017. júl. 18. 21:07
 1/2 anonim válasza:
100%
Ezzel én is küzdöttem régebben. Mindig kértem a pita mellé egy műanyag villát is, és azzal ettem az ilyen potyogós maszatolós kajákat. De ezt már meguntam, azóta jó nagy harapás, először az egyik oldalról utána a másikról, majd középről, és megint oldalról... így tovább. Ha cseles vagy, és egyre jobban belejössz, akkor a nagyon kikandikáló husi meg zöldség darabokat külön, két harapás között megeszed, így még kisebb az esély arra, hogy lehulljanak és leedd magad! :D
2017. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ ! Nem is tudod, mennyivel könnyebbé tetted most az életemet ! Zöldkezes, tiszta sor ! :)
2017. júl. 19. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!