Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem szabad görögdinnyére...

Miért nem szabad görögdinnyére vizet inni?

Figyelt kérdés
Mi lesz, ha mégis iszik valaki?

2017. júl. 21. 17:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért,nem szabad? A görogdinnye is szinte tiszta víz / ne menjünk bele, hogy még miket tartalmaz/, szerintem semmi bajod nem lehet, ha vizet iszol rá! Már ha egy jó adag dinnye után még fér beléd víz!
2017. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Forrás?

Mivel eleve nagy mennyiségű vizet tartalmaz, aligha kívánsz utána még inni. Rövid időn belül bevitt nagy mennyiségű víz lehet veszélyes, de itt literekről van szó. Ha dinnyét eszel abból sem bírsz annyit bevinni hogy litereket adjon ki, utána pedig a teltségérzet miatt biztos nem kívánsz még nagyobb mennyiségű vizet.

2017. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Dinnyéhez csak sört szabad inni.
2017. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

csak mert miután dinnyét ettünk és ittam rá, egyik ismerősöm csodálkozva kérdezte ,hogy nem tudtam, hogy nem lehet???

És hogy felhozta nekem is rémlett valami ezzel kapcsolatban

2017. júl. 21. 17:34
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem szabad vattacukorra csülköt enni?
2017. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

Miért ittál rá vizet?Nem volt elég az a folyadék ami a dinnyében volt?

Amúgy ez hülyeség, hogy nem szabad vizet inni dinnyeevés után. Ha kevés vizet iszol az lényegtelen, sokat meg nem is bírsz, legalábbis annyit nem, hogy a veséid felmondjáka szolgálatot.

2017. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
éppen befejeztem a napozást tehát elég szomjas voltam... Viszont nem ittam mert úgy voltam vele, hogy úgy is dinnyét eszek, annak meg a nagy része víz. Viszont még utána is szomjas voltam ezért megittam még egy pohár vizet is..ennyi a történet
2017. júl. 21. 18:18
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Szabad. Semmi bajod nem lesz tőle.

Tejet nem szabad, mert sokakat meghajt ha dinnyére ( vagy pld. paradicsomra, meggyre) isznak tejet.

2017. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
29%
Én azt hallottam, h azért nem mert akkor a kis magok kikelnek a hasadban
2017. júl. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Igen, aztán dinnyefa lesz belőle és így termesztik a dinnyét.
2017. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!