Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem szabad görögdinnyére...

Miért nem szabad görögdinnyére vizet inni?

Figyelt kérdés
Mi lesz, ha mégis iszik valaki?

2017. júl. 21. 17:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez marhaság, hogy nem szabad rá inni. ha még szomjas voltál utána, nyilván a szervezeted kívánt még folyadékot.

Kutya bajod nem lesz tőle, max többet pisilsz.

2017. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy nem szabad. Én is simán innék, bár én egyszerre sok dinnyét eszem, de olyan cukros, hogy végülis megszomjazhatok utána... Kevés dinnye mellé szomjasan pedig persze, hogy kell még víz.


Amit nem ajánlatos, bár azt is szabad: görögdinnyére sört ÉS teát inni. Közel legyen a wc, ez már dinnye nélkül is gyilkos kombó :P

2017. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%
Semmi különleges nincs a dinnyelében, ha sokat eszel/iszol akkor megfosat, pont mint minden más gyümölcslé.
2017. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%
durva látni hogy napjainkban is még ilyen babonákban élnek sokan és még közzé is teszik. nem szabad....de, szabad. hasonló rétegben él az is hogy a borotválkozás megerősíti a szőrt és társai
2017. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, en is csak valami nagymama-fele ijesztgetesnek tudnam elkepzelni, csak mar nem emlekszik a baratod, hol hallotta.
2017. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy tudom hogy a sárgadinnye az amire nem lehet vizet inni és a sárgabarackra sem, mert hascsikarást okoz.
2017. júl. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szabad.
2017. júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

babona vagy nem, azért a biztonság kedvéért megkérdezhetem nem?? Végül is ez az oldal azért van :D Nem lett tőle semmi amúgy.

A normális válaszokat meg köszi :)

2017. júl. 23. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!