Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen képzettség szükséges...

Milyen képzettség szükséges ahoz hogy burgert süthessek?

Figyelt kérdés
Imádok hamburgert csinálni, és álltalában pozitív isszajelzéseket kapok rá, és úgy érzem pénzt is tudnék keresni vele. Mi szükséges ahoz ha nyitok egy burgerest, hogy én süthessem a hamburgert? Kötelező a szakács képesítés?

2017. júl. 25. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem, vállalkozást megfelelő engedélyek birtokában az indít, aki akar.
2017. júl. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Bölcsész diploma


Viccet félretéve, az első téved. Élelmiszer készítést és árusítást csak megfelelő szakképesítéssel lehet. Orvosi rendelőt se nyithatsz pl. orvosi diploma nélkül.

2017. júl. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Jogász vagy közgazdász diploma :D
2017. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
nem kell képzettség,sima érettségivel is sütögethetsz.....vállalkozást kell inditanod ahhoz viszont rengeteg engedély kell,nem sütögetheted meg husikat a saját konyhádban
2017. júl. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom,ha neked nincs,akkor kell legyen egy alkalmazottad akinek van vendéglátós vagy esetedben szakács képesítése. Végezz egy szakács tanfolyamot,ha van,mert az élelmiszerbiztonságot nagyon komolyan veszik,vagy nem fogsz engedélyt kapni,vagy az első ÁNTSZ ellenőrzésen el is veszik.
2017. júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
74%
Nézz utána a lakásétterem működésének.Hátha ahhoz nem kell annyi minden.
2017. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%

Bőven elég ha elvégzel egy jogi vagy közgáz egyetemet

aki onnét kikerül, más melót nemigen kap úgyse.

Ha fáj az igazság, lehet lepontozni :D max. kiröhöglek

remélem már vörösen izzik és gőzölög a fejük akiknek az elevenjébe tiport a dolog

Mérnöki vagy informatikusi szakmát kellett volna választani, pronyókáim

2018. aug. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legyen olyan diplomád, ami lószart se ér.

ahogy írták előttem, ez lehet jogász vagy közgazdász diploma, többnyire ezek szokták a burgert forgatni a Mekiben.

2019. okt. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!