Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek a pacalt?

Szeretitek a pacalt?

Figyelt kérdés
Milyen körettel szoktátok fogyasztani ?

#kenyér #pacal #marha #nagy ételek #pacalság
2017. aug. 14. 18:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Én az állaga miatt nem szeretem, számomra olyan, mintha meztelen csigát ennék. Viszont a szaftját főtt krumplival imádom! :)
2017. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod kérdező vannak dolgok amiknek a puszta látványa undort vált ki az emberből. Nem akarja az ember , hogy így legyen, ez nem szándékos, csak egyszerűen van ilyen.


Nem a legjobb példa, de azért leírom. Egyszer láttam egy videót, ahol csokit, vagy valamilyen sütit formáztak meg épp olyanra,hogy az emberi ürüléknek tűnjön. Az emberek tudták, hogy az ehető édesség, mégis kb. a fele annak, akit megkínáltak belőle nem bírta megenni, öklendezett stb. Vicces volt, én pl. simán megettem volna :D , más pedig lehet, hogy elhányná magát tőle.

2017. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nem, a szaga miatt, miközben fő. Apu imádta, simán meg velősen is, pörköltnek. Puha kenyérrel, szigorúan.
2017. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ettem, szerintem olyan az íze, mint a zúzának csak nagyon rágós. Elment, nem lett a kedvencem, nem is lesz.
2017. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Csülkösen, velősen és simán is jöhet, főtt krumplival, és friss kenyérrel. Savanyú már nem is kell hozzá.
2017. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, nagyon szeretem
2017. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyetlen belsőség amit nem szeretek, tüdőt, májat, vesét, szívet, borjúmirigyet szívesen eszem, de a pacalt mégsem tudtam megkedvelni.
2017. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Én is a szagától undorodtam meg, amikor apu főzött. Csak ő ette meg a családban :) A kacsával ugyanígy vagyok, egyszer anyuék megkértek, hogy amíg elmennek készítsem elő, forrázzam le és tokozzam ki. Megcsináltam, képtelen vagyok kacsát enni. De ugyanígy nem eszem meg a vesét, szívet, tüdőt, csirkelábat, velőt, halikrát sem. pedig a belsőségek nagyon egészségesek, főleg nyersen. Néztem egy ismeretterjesztő filmet a ma élő inuitokról ( eszkimók) és ők még mindig megeszik a frissen kifogott fóka, nyers belső szerveit. Ott azonnal, ahogy kifogják.
2017. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sosem láttam, sosem szagoltam, nemhogy egyem.

Nem tudom, milyen. Kíváncsi típus vagyok, de akkor sem vonz.

A máj, szív s egyik kedvencem, a vér nem undorító kicsit sem, a csirkelábat pedig meg nem enném, nincs rajta hús.

Nem, ilyen problémáim nincsenek, de lépéseket nem teszek annak érdekében, hogy a számba kerüljön egy ilyen kevéssé vonzó étel. Ha valaki elkészítené nekem és biztosítana, hogy jóféle házi forrásból van, lehet, hogy megkóstolnám, ez a kinézetén, szagán, aktuális állapotomon múlna...


Bármilyen is, zöldséggel enném, lehetőleg nyerssel, mint minden nem édesség állati terméket.

2017. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem. Néha csíkozott zúzával is egybefőzöm.


Főtt krumpli, kenyér, vagy mindkettő. Jóféle savanyúsággal.

2017. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!