Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek a pacalt?

Szeretitek a pacalt?

Figyelt kérdés
Milyen körettel szoktátok fogyasztani ?

#kenyér #pacal #marha #nagy ételek #pacalság
2017. aug. 14. 18:55
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Imádom körömmel :P

27/N

2017. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 nemcso ***** válasza:
100%

Szeretem, kenyérrel.

Mehet bele egy kis velő és köröm is.😃

2017. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nagyközség kifőzdéjében ettem először, előtte csak pultban láttam frottirtörölkőzként. Nem volt valami gusztusos, így nem is kértem soha, pedig sokszor voltunk ott kajálni. Én és a kislányaim maradtak a szokásos sült krumpli, rántott sajt, hasonló ételeknél, bevallom, én se kértem sokkal egzotikusabbat az étlapról. Barátokkal mentünk át többször is tekézni. Ők sokszor rendeltek velős pacalt, mindig fenntartásokkal néztem a tányért, de olyan jó ízűen ették friss, ropogós házi kenyérrel, hogy megkóstoltam a férjem tányérjáról. Hát valami isteni finom! Utána már csak azt kértem. De ott ettem először is és utoljára is. Már nem ott lakunk. De azon a helyen nagyon ízlett. Zúzapörköltet, vesevelőt már főztem főtt krumplival, savanyúsággal, de pacalt azóta se készítettem. Tehát kérdező, igen! Nagyon! A köret csakis friss ropogós kenyér! Nekem még savanyúság se kellett hozzá. :)
2017. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!