Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi különbség a homogénezett,...

Mi különbség a homogénezett, ill. élőflórás tejföl között? Melyik az egészségesebb?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 12:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
13:40 nyilván nem arra gondoltam, hogy gyártáshoz nem használnak, hanem hogy a hőkezelés során megdöglenek ;)
2010. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező! mi itt elbeszélgetünk az élőflóra lényegéről,de Te még mindig nem tudod milyen tejfölt vegyél.Szóval vegyél bátran, többfélét kóstolj meg, majd rátalálsz az igazira. azt ajánlom, hogy 20%-ost vegyél, mert a zsír az ízek vivőanyaga, vagyis minél alacsonyabb

egy termék zsírtartalma, annál szegényebb az élvezeti értéke.Szóval minden tejföl egészséges de van jó és van jobb tejföl is.

üdv-tejes-

2010. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm "tejes" kielégítő,precíz válaszaid! /vattika/
2010. máj. 26. 15:34
 14/16 A kérdező kommentje:
Bocsi tejes! A frissföl az nem is tejföl?
2010. máj. 26. 15:36
 15/16 anonim ***** válasza:
72%

Szia! csak most tudok válaszolni, most nyitottam ki a gépet, szóval a frissföl és a farmföl nem igazi tejföl,

a tej zsírját kivonják, és növényi zsírral helyettesítik.

ez olcsóbb, mint a valódi tejföl, de azért ez sem ártalmas az egészségre.

én, mint tejes, nem fogyasztok sem permeátumos tejitalokat sem növényi zsiradékos termékeket, pedig mi is gyártunk.

üdv és jó egészséget.

-tejes-

2010. máj. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi -tejes-! szia
2010. máj. 27. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!