Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kell e köret vagy sem?

SANYA0727 kérdése:

Kell e köret vagy sem?

Figyelt kérdés

A mainap ebédre sültcsirke és gombás szósz volt a tálalás.

Felvoltam háborodva, hogy miért nincs hozzá mondjuk valami sültkrumpli vagy egyéb más. Szerintetek?



2017. szept. 19. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ezekszerint kellett volna.
2017. szept. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Valószínűleg azért mert a "gombás szósz" gombasaláta akart lenni.

Van hogy én is úgy eszem a sülteket, hogy csak valami salátát (krumplisaláta, franciasaláta, mexikóisaláta, stb.) eszek hozzá.

De volt hogy ettem grillcsirkét magában is. Ki hogy szereti. :)

2017. szept. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanígy vagyok vele, mint te. Ha egy kajához nincs sült krumpli vagy rizs, akkor számomra nincs köret hozzá. A grillezett zöldségek meg szószok nem számítanak köretnek nálam. Ha étteremben eszem, akkor is úgy kérek sok mindent, hogy ha saláta körettel van, azért tegyenek rá egy kis steak burgonyát is, mert na...
2017. szept. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. szept. 19. 12:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért a felháborodástól ez még elég messze van, egyél hozzá egy szelet kenyeret, vagy főzzél hozzá krumplit, nem nagy varázslat.

Felháborodni akkor kell, ha hazamész, és a postás dolgozik az asszonyon.

2017. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem, ez így tökéletes lett volna. Ha neked Igen, akkor legközelebb készítesz magadnak enni és nem mástól várod el
2017. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Megértelek, de nekem még savanyúság vagy sima nyers zöldség is kellett volna (vagy csak az, a szénhidrátos köret nekem nem fontos, nem is élek vele, csak ritkán). Nem igazán tudnám megenni anélkül, csak ha nagyon muszáj.


De nyilván van ember, akinek nem kell köret.

2017. szept. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Mármint azt értem meg, hogy hiányoltad a koretet. A felháborodást nem, igaz, nem tudom a körülményeket.
2017. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! :-)
2017. szept. 19. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!