Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok reggel inni?

Ti is szoktatok reggel inni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most keltem, reggel fél hat van, mindjárt megyek dolgozni. Nem gyakran fordul elő, de néha arra kelek, hogy most jól esne valami kisüsti. Előbb Lehúztam egy -másfél deci pálinkát, és most azt érzem, hogy minden sokkal jobb. De tényleg 3szor 4szer olyan jól érzem magam, mint a pálinka előtt. Nagyon szeretem ezt az érzest. Szóval a kérdés az, hogy ti is szoktatok ilyet? Ha igen, nektek is ilyen kellemes érzés? Ha nem, szerintem próbáljátok ki már csak a hecc kedvéért. Én mindenkinek ajánlom, és ez is egy tapasztalat, nem kell belőle rendszert csinálni, mint ahogy én is csak ritkán csinálom ezt.

2017. szept. 22. 05:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
26 éve absztinens vagyok, így nálam a pálesz nem játszik. Két nagy pohár vízzel szoktam indítani a napot, és ajánlom ezt másoknak is. Remekül hidratál.
2017. szept. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
20%

Mi bajotok emberek? Egy kis páleszről van szó. Attól még hogy néha iszik egyet attól még valaki nem alkoholista. Persze munka előtt tényleg nem kellene inni mert veszélyes lehet magadra, munkatársaidra.

Nekem mindig azt tanították, hogy napi 1 feles pálesz vagy 2dl bor vagy whiskey kifejezetten egészséges.

2017. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%

Éppen hogy nem egy "kis páleszről" van szó.

Egy másik kérdésben elismerte a kérdező, hogy a munkahelyén naponta három deci rumot is megiszik.

Erről van szó.

2017. szept. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Na igen, de a rumot apránként, kortyolva iszom, mert szeretem az ízét.
2017. szept. 25. 23:36
 15/16 anonim ***** válasza:
56%

Ez vagy fake v. Te már alkoholista vagy...

A mennyiség, az időpont, a vágyott/ szeretett feeling nagyon beszédes. Nálad szerintem már gond van.

Mondom ezt úgy, h. kvázi az alkoholizmus okozta megbetegedésekben meghalt az apám (41 évesen), egy haverja, 2 nagybátyám, keresztapám, unokabátyám,

Alkoholistaként nagynéném férje, öcsém keresztapja, 1 szomszédunk öngyilkos lett.

Most is masszívan piál még egy szomszédunk + anyukám öccse...

Sokszor életükben sem voltak vmi. szép látvány, bár ettől függetlenül néhányukat nagyon szerettem (mikor nem voltak berúgva), mert egyébként jó, segítőkész emberek voltak.

Változtass, azaz hagyj fel ezzel a szokásoddal, és tényleg ne beszélj rá másokat, mert nem semmi jó nem sül ki belőle hosszútávon.

1-1.5 dl - miért kínzod a májad, építed le az agyad?

2018. márc. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
MIELŐBB felejtsd el ezt a szokásodat egy életre. Tudom milyen jó néha először. Aztán KELL, másképp nem mukodsz rendesen, végül alkesz leszel, rakás problémád lesz emiatt. Eleinte k nehéz beismerni.
2023. márc. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!