Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon Mövenpick jégkrémet kapni?

Figyelt kérdés
Kb 10 éve végigettük az egész repertoárt, de már egy ideje sehol sem látok. Pedig vitte a pálmát, a carte d'or sehol sincs hozzá.
2010. máj. 27. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fú,b@szki,a szőlős milyen finom volt!Szerintem itthon már nem árulnak:(
2010. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt a Scholler tartotta, van meg olyan otthon?

Fu egyebken a szolos tenyleg hmm.....

Ha van meg Scholler akkor van Movenpick is.

Vagy esetleg, ha nem Scholler neven futnak, akkor a konkurenset keresd az Algidanak, hatha ;)

2010. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hiányzik a szőlős, már évek óta nincs itt. Beírtam a keresőbe, hogy Schöller jégkrém, és a Nestlé oldal jött ki. Nekik is van szőlősük, lehet, hogy megvették.
2010. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam a wikipédián. Azt írják, hogy felvásárolta a Nestlé, de a márka neve megmaradt. Felmentem a magyar honlapjukra is, és ott a társ cégeknél meg volt említve az auchan és a metro áruház is. Mi egyébként valóban a metroban vettük mindig. Talán ha az auchanban nincs, meg lehet próbálni a metroban, akinek van a közelében. Ja, és írjátok le, ha sikerrel jártatok, talán megér nekem is egy utat akkor a szőlősért :P
2010. máj. 27. 22:26
 5/7 anonim ***** válasza:
A körtés de isteni volt....
2010. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
valóban megtaláltam az osanban.. fél literes kis dobozkában van, és kb 2000-be kerül. Nem találtam a régi ízek közül sem, úgyhogy végképp elment a kedvem :( hát ez van
2010. máj. 31. 09:40
 7/7 anonim ***** válasza:

2022. Movenpick fagyit szeretnék enni. Sparban tegnap vettem jeges kávét Movenpick markaja volt es eszembejutott a Szőlős fagyijuk...aaah

most googliztam rá es ezt a kérdést találtam:)

2022. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!