Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Örülnél, ha feltalálnának...

Örülnél, ha feltalálnának valami tablettát, ami, rendszeres szedése mellett, ellátná a szervezetet minden szükséges tápanyaggal, így nem volna szükség soha sem szilárd, sem folyékony táplálék bevitelére?

Figyelt kérdés
Nem kellene soha,semmit se enni,se inni, nem kellene főzni sem.

2017. okt. 9. 10:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Tévedsz.
2017. okt. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, neked nem azért van, hogy élvezd:)

Nekem, élvezet:) Főleg, baráti körrel, jó bográcsos marhapörkölt főzése, elfogyasztása, beszélgetés közepette.

2017. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%

5 kiló (folyékony, de minimum zselés) tablettát bevenni egy nap? Kösz, nem...


Nem tudom, te mennyit iszol, én 2-4 litert...

2017. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem életcélom az evés, de ha már kell, élvezem. Csak mert nem erről szól az élet, már muszáj semlegesnek, sőt zavarónak lennie? :D Fura a gondolkodásod.


Szürkébb lenne a világ gasztronómia nélkül, sokan szeretünk főzni... A szociális életünkben is fontos az evés...etc. Szerintem ezt a legtöbb ember érti.


Sokszor persze még a hasukat szerető embereknek is kényelmes lenne pár tabletta. Fárasztó mindennap enni egy idő után, főleg, hogy a főzés, mosogatás simán elvehet 3 órát s az evés is idő...

De hogy ne kelljen inni, ez bizarr volt. Akkor jön a több kiló tabletta, amiről már írtam. Vizet inni ne legyen már olyan nehéz...

2017. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%

Hát hallod kérdező, fura véleményed van az életről.Akkor anyagcsere sem lenne, így vécét sem kellene takarítani. Hú mennyi időnk maradna másra ! De mire és minek ?

Mit gondolsz a szexről :)) Azt is csináljuk mesterséges úton, minden élvezet nélkül ??

2017. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem életcél az evés!

A filmnézés sem, a baráti összejövetelek sem, a foci és a tenisz sem, a gyereket elvinni az állatkertbe,az sem, füvet nyírni, ablakot mosni, autóval közlekedni, cipőt viselni, udvarolni, tanulni, lufit fújni sem az.


Sótlan akarsz lenni mint a tablettáid?

2017. okt. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Igen , a szexet, pontosabban a szaporodást is csinálhatnánk mesterségesen.Ha úgy jobb, egyszerűbb, biztonságosabb.A párzás és a szaporodás nem ugyanaz.Lehet, lehessen nemi életet élni és örülni neki, de a fajfenntartásnak lehetnek más, megfelelőbb módjai.
2017. okt. 10. 12:38
 18/21 anonim ***** válasza:
69%
Neked valami súlyos betegséged van, kezeltetni kellene magadat, bár szerinted biztos, hogy az orvoslás is felesleges.Gyógyulj meg az általad kitalált piruláktól... !
2017. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%

Megfelelőbb módjai :D Mi a baj azzal, hogy nem mesterségesen szaporodunk? Természetes, bevált (szóval működik, nyilván sok gond van vele), el nem tudom képzelni, miért gondolod, hogy el kéne hagyni. Azt még értem (s nem értek vele egyet), ha arra gondolsz, hogy természetesen ne is lehessen szaporodni, ez megold sok problémát, s ha valaki gyermeket akar, akkor bemegy egy klinikára, operálnak rajta és úgy lesz. Ez bizonyos logika szerint előnyös lehet. Ha leszámítjuk a hatalmas hátrányokat és veszélyeket. A természetesség jobb, mint mindent műtéttel megoldani.

Vagy úgy gondolod, hogy tartályban kéne növeszteni a gyermekeket? Ez már sci-fi s megint megoldana s létrehozna komoly problémákat... S ilyen világban nem szeretnék élni, még ha nem is vagyok oda a méhlepényes emlősök szaporodásáért, főleg az embernél, ahol túlzottan nagy az újszülött. De ebbe nem megyek bele még tovább, így is vastagon off az egész. De nem tudtam ellenállni.

2017. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ha most elkezdeném részletezni a szaporodással kapcsolatos elképzelésemet, azzal erősen eltérnék a témától.De van ilyen elképzelésem,talán máshol szóba hozom.
2017. okt. 13. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!