Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti milyen alapvető élelmiszere...

Ti milyen alapvető élelmiszereket vesztek a bevásárlások alkalmával?

Figyelt kérdés

2017. nov. 4. 20:14
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mi az ami mindig van otthon?
2017. nov. 4. 20:15
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Virsli.
2017. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Kamrában : tészták spagóca-cérna met - szarvacska- fodrocska , rizs , lisztek , száraz lencse- sborsó , ecetes ubi , konzerv kukorica , leves kocka , étolaj , 1 zsugor ásvvíz , rostos dobozos üccsi vendégeknek . Konyhában : margarinok , kókuszzsír , mustár , majonéz , torma ,kukoricaolaj , csomagolt szeletelt kenyér 2féle és a napi friss pékárú rozscipó pl vagy magvas fitt kenyér . A szezonnak megfelelő gyümölcs , zöldség , fok és lila hagyma . Hűtóben fent : fagyasztott panírozott halfilé - vagy csmellfilé , vegyes zöldség . Lent : vajkrém , sajt , bvirsli , szeletelt vákuumos PENNYS német szalámik , friss vételű felvágott és tarja , megkezdett savanyúság vagy befőtt . Néha csicseriborsó krém vagy borjúmájas esetleg körcikkelyes sajt .
2017. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Vàltozó , a hosszanelàllo dolgokbol a gyüjtögető típus vagyok a spàjzban csomó féle tészta , konzervek , néhàny befőtt meg ilyenek , cukor màzsa szàm van itthon , lisztből csak 1 zsugorral szoktam be tàrzani , àsvànyvizet eléggé sokat szoktam venni sima szénsavasat meg ízesitettet is . Hütőben a szokàsos felvágottak , vajkrémből van elég sok mindig , tejből is va itthon jó pàr dobozzal , konyhaszerkényben tea filter , kàvé elég nagy tételben , néha szezonàlis gyümölcs meg ilyenek . Àlltalàban 2 hetente megyek nagyobb bevàsàrlàsra és akkor eléggé meg pakolom a kocsim ami fogyoban van itthon olyan kajàkkal .
2017. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Liszt, cukor, rizs, száraztészták, só, tartós tej, tojás, holland sajtok, német szalámi, vaj, vöröshagyma, fokhagyma,krumpli, kávé, élesztő, sütőpor, ecet, disznóhús, marhahús (a fagyasztóban, adagokban) mirrelit zöldségek.
2017. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Lisztek, cukor, darák, zabpehely, zsemlemorzsa, száraztészták, xilit, kókuszzsír, olívaolaj, fűszerek, ketchup, mustár, szójaszósz, mangószósz, halszósz, ecetek (sima, balzsam, málna, bor), rizs, tojás, tej, sajt, joghurt teljes kiőrlésű magos toastkenyér, vaj, szalámi, bacon, zöldségek (vörös- és fokhagyma, paprika, chilipaprika, paradicsom, kígyóuborka, szárított gombák, szárazbab, lencse), gyümölcsök (most éppen körte és banán.) Fagyasztva csirkemellfilé, halfilé, kelbimbó, bébirépa, spenót, sóska, gyalult tök, vágott zöldbab, zöldborsó, aprított fűszernövények mindig vannak, változó, hogy még mi. Üvegben, konzervben bambuszrügy, savanyúságok, kagyló, tonhal, befőttek, lekvárok, chutney-k, paradicsompüré. Sütéshez mindenféle bizbaz a sütőportól a csokicseppig. Tulajdonképpen most, hogy végiggondoltam, legalább egy hétig simán tudnék főzni csak abból, ami itthon van, de elég impulzív vagyok a menü összeállításában.:-)
2017. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Gyakran szoktam járni, hetente kétszer-háromszor, és nem veszek sokmindent, csak mindig azt, ami ahhoz kell amit éppen főzni akarok meg amit esetleg megkívánok közbe és van rá pénzem.
2017. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
tojás, sajt, tej, natúr joghurt vagy tejföl, krumpli, tészta, gyümölcs
2017. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Tojás, joghurt, paradicsom, uborka, sajt, saláta, csirkemell
2017. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
ásványvíz, jóreggeltkeksz, sajtok
2017. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!