Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez sok kaja? Min...

Szerintetek ez sok kaja? Min kéne változtatnom, hogy fogyjak egy kicsit?

Figyelt kérdés

Reggeli: egy tál zabkása (4 ek. zabpehely+0,5 dl tej, +1,5 dl víz, 2 ek. méz, 1 ek. darált dió),1 alma

Ebéd: 3 kis cukkinifasírt, rizi-bizi + kb. 2,5 ek. tartár mártás és 1 ek. ketchup, 1 csomag győri édesjóreggelt keksz

Vacsora: 2 alma, 2 szelet sajt


2010. jún. 2. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
inkább kevés kaja, fehérje alig...kezdj sportolni koplalás helyett
2010. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a tartárt,ketchupot és jóreggeltet hagyd el az ebédből. a kekszet max reggelire edd. a reggeliből hagyd el a mézet.
2010. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

húst majdnem mindennap eszek (sajnos, mert imádom) szóval ez a mai nap más volt kicsit :)

Amúgy nem szerintem nem koplalok egyáltalán, sőt..

ja, és sportolok, heti 5 órát futok/tornázok

És 165 cm és 53 kg vagyok , ez is lemaradt :)

2010. jún. 2. 16:22
 4/10 A kérdező kommentje:
oké, akkor ezeket a szószokat elhagyom, de a reggelivel tanácstalan vagyok..ha nem teszek bele mézet, akkor nagyon rossz íze van a zabkásának, olyan semmilyen..:S
2010. jún. 2. 16:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan edd a mézet is és a tartárt is ;) nem aszkétának kell lenni, hanem jól kell érezni magad:D
2010. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
méz helyett mehet a folyékony édesítő szer akár. a hússal pedig semmi baj, azt enned kell, az ember mindenevő, nem nyúl!
2010. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz fogyni? A magasságodhoz teljesen jó a súlyod. Én is ennyi vagyok. Voltam 48 kg is és azt hittem jól nézek ki, pedig fogpiszkáló lábakon jártam. Felszedtem 1 kicsit, most én is 53 vagyok és nőtt a cicim is. Teljesen jó.
2010. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
165 cm és 53 kg... Valószínűleg azért nem tudsz fogyni mert nincs miből...
2010. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket!

Utolsó előtti, velem is ugyanez van! 2 éve 48 kg voltam, nekem semmi bajom nem volt akkor sem magammal, de most már 53 kg vagyok (ruháim ugyanolyan jók rám érdekes módon)..ez lehet, hogy azért van, mert elkezdtem többet futni, tornázni (előtte is tornáztam már) vagy nem is tudom, pedig nem kezdtem el zabálni!

Nagyon változó a hangulatom, néha jól érzem magam a bőrömben, máskor meg dagadt disznónak látom magam! A vádlimat így is utálom, szerintem nagyon vastag, túl izmos, de a futást meg nem akarom abbahagyni, szóval nehéz eset vagyok...:S:D

2010. jún. 3. 18:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha a lábad túl erősnek ítéled meg válassz mást mozgást.

Esetleg callenetic? Keress rá, hátha tetszik.

2010. jún. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!