Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha cangázok, mennyi idő alatt...

Ha cangázok, mennyi idő alatt kezd a szervezetem úgy zsírt égetni, hogy fogyjak tőle?

Figyelt kérdés

és kb hány nap múlva látszik meg? most vagyok 160 cm és 53-55 kg


13l


2011. nov. 3. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
diéta nélkül nem lehet fogyni, a mozgás magában nem elég. A biciklizés nem ér sokat, és minden ember más-más idő után kezd el zsírt égetni, a súlytól és nagyon sok mástól függ.
2011. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ja :||


és hogy diétázzak? már teljesen leszoktam a kenyérről,meg az ilyenekről,szénsavad cuccokat sem iszok,húsból is csak olyanokat eszek,amik nem annyira hízlalnak (pl csirke) mégis nem fogytam :/

2011. nov. 3. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a 160/53 jo arany. Legfeljebb sportolni kezdj el, pl. futni. Vagy valamelyik aerobik-kazettara edzeni.
2011. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy kardio vagy aerob edzést végezz, valami keményebbet, neked még nem kell annyira komoly felkészülés, ilyen fiatal korban az alak könnyen változik. A saját testsúllyal végzett gyakorlatok mellett érdemes lehet futni.
2011. nov. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a szervezet egész nap éget zsírt.

és néha elég hatékonyan működik, nem kell minden embernek napi fél kiló húst megennie, hozzá szintén kiló rizst.. jóval kevesebb táplálék is elég lehet, egyébként Kérdező olyan nagyon ne is csökkentsd le, mert te még növésben is vagy. tehát nem hogy nehezen fogsz fogyni, ha normálisan eszel akkor még lassan de híznál is. ha úgy kajálsz, hogy a tömeged meg ne változzon, akkor "belenősz" majd a mostani tömegedbe.


egyébként ennyi idősen különösen ésszel kell fogyni, mert nagyon könnyen esszenciális tápanyagoktól vonod meg a szervezeted, hiszen semmit sem tudsz az egész táplálkozás témáról, és könnyen tényleg kárt tehetsz magadnak. tehát leginkább orvossal, dietetikussal, szakértővel kéne beszélned, nem csak úgy belevágni a dologba. amúgy olvasmányokat is találsz a neten, ezeket megfogadva akár az egészségednek is tehetsz ÉS mellette elérheted, hogy kevesebb zsír legyen rajtad.

builder.hu-n van táplálkozásról, edzésről is jó leírás "alapismeretek" néven.

2011. nov. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. nov. 4. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!