Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Veletek is előfordult már,...

Veletek is előfordult már, hogy evés közben tüsszögnötök kell? , ti, hogy oldjátok meg a helyzetet?

Figyelt kérdés
nekem sokszor szana-szét szállnak a kajadarabok a számból és erre szeretnék megoldást találni.
2017. dec. 14. 19:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én, ha nem tudok szalvétát, vagy bármi mást kéz elé tartani, a könyékhajlatomat szoktam használni. Eleve sokkal jobb, mintha a tenyered használnád, amivel esetlegesen utána összefogdosod a kapaszkodót a buszon, kezet fogsz valakivel, stb. Ha épp eszel, és akkor kap el a tüsszentés, köhögés, zárd össze az állkapcsodat, és az ajkaidat, amennyire tudod. Fontos, hogy azért teljesen ne, egy minimális részt hagyj (eleve sokan képtelenek is ilyenkor teljesen zárni a szájukat). Ajaknál legjobb valamelyik oldalon rést hagyni, mivel a szádban lévő étel előre akar majd utat találni, de így nem fog tudni.
2017. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!