Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy 28. -án lejárt virsli 31....

Egy 28. -án lejárt virsli 31. -én még fogyasztható lehet? Húskészítményeknél mennyit lehet rászámolni?

Figyelt kérdés
tudom hogy nem kőbe vésett dátumok a meghatározott szavatossági idők, de ma anyum előhozott ma egy olyan nagy csomag virslit szilveszterezés céllal ami tegnap járt le hivatalosan...kérdés hogy a húskészítmények mennyire érzékenyek erre, szerintetek jó lesz még? :(
2017. dec. 29. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez kétesélyes, attól is függ, hogy a vásárlás előtt hogy volt tárolva-hűtve. Honnan hozta ma elő?
2017. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Ha kibontod-megszagolod, rájössz magadtól, jó-e még. Én biztos nem enném meg, semeddig nem tart frisset venni a boltban.
2017. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egy közepes méretű kisvárosi coopból, szerintem a megfelelő hűtő megvolt neki de mintha az rémlene hogy 17.-én csomagolták szóval kételkedek
2017. dec. 29. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha a boltból úgy hozta, hogy a vásárláskor már lejárt, azt vissza kell vinni.
2017. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
74%

Szerintem igen, mert a szavatosság lejárása tudtommal azt jelenti, hogy az adott dátum után nem vállalnak felelősséget a termék után. De ez szagra ízre is megállapítható. :D

13/L

2017. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Mármint hogy nem a romlást jelenti, rosszul fogalalmaztam.

13/L

2017. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Még írni sem tudok. :D
2017. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!