Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen minőségi, de megfizethe...

Milyen minőségi, de megfizethető SZEMES kávét ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Adott egy Philips Saeco poemia kávéfőző, amivel őrölt kávéból főztem kávét. Finom, habár nekem túl sok a crema rajta. Előtte kotyogósom volt.Kaptam egy kávédarálót (Bosch, ha számít) és szeretnék szemeset venni és mindig csak annyit őrölni, amennyi kell.

Szemes kávé márkák, beszerzési helyekkel,pls?



2017. dec. 29. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Müllerben kilós mövenpick 4500 forint körül
2017. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi.

Az kimaradt, hogy az erős pörkölésű kávét nem annyira szeretem.

Nézegettem a Julius Meinl kávét is ,az alsó kategóriás termékei 5000 körül vannak.

2017. dec. 29. 23:21
 3/10 anonim válasza:
81%
Szia,nekem is pont ilyen kávéfőzőm van.😊 Én a Lavazza kávékat szeretem,több fajta is van(strong,medium,crema). Kínai vegyesboltokban (ha pesti vagy akkor a nagyobb piacokon pl. a Lehel) 3500-4000/kg. Üzletekben egy kicsit drágább. Van még a tesconak egy saját márkás(ebből is van premium nem a gagyira gondolok) kávécsaládja ami 100% arabica,tehát minőségi kávé. Azt hiszem ennek 3000/kilója.Ebből is van többféle,szerintem jók.😉
2017. dec. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Tesco-ból szoktam venni Tesco Crema vagy Tesco Classic márkájút. Mind a kettő 1 kilós kiszerelésű szemes arabica kávé. A Crema kb. 2800, a Classic 2300 Ft. Mivel az utóbbi időben szűkült a költségvetésem, azért tértem át ezekre. Előtte Angliából rendeltem kávékat, de azoknak a kilós ára 10000 körül volt. Ezek a tescos márkák természetesen nem érik el azoknak a minőségét, de szerintem jó az ár/érték arányuk, egy közepes szintet hoznak, és mégiscsak 100% arabica mind a kettő. Egyik sem erősen pörkölt, a Crema a nevének megfelelően valamivel lágyabb ízű, a Classic egy határozottabb ízvilág. Van a családnak egy harmadik tagja is, a Tesco Espresso, azt még nem próbáltam.
2017. dec. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jókat írtatok😊
2017. dec. 30. 06:54
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Eurofamyliben 3000 körül van lavazza és omnia
2017. dec. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem terveztem, de ha már épp MediaMarktban voltam, vettem ott. Lavazzát, ami 1599ft/250g. Kipróbálásképp.
2017. dec. 30. 15:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Legutóbb a Lidl-ben vettem.

A nevére nem emlékszem, de csak ez ez egyféle szemes kávé volt, ami 100% Arabica volt. Nagyon finom, krémes kávé lesz belőle. A pörkölése valahol az német és az olasz közt van, kicsit közelebb a némethez.

Nem volt 2000 egy fél kiló.

Hasonló minőséget másutt 6-7 eFt/kg áron kapni.

2018. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tchiboban lehet kapni kimérve, 2100 körül van fél kiló. Afrikai, Guatemalai, Brazil, még koffeinmentes is van szemesből és nagyon nagyon finom. Szerintem ár arányban sokkal jobbak mint a boltokban kaphatóak.
2018. máj. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ETHIOPIA DJIMMAH (9eFt/kg), ez kb. 65 ft/csésze ha átszámolod, egy élmény.
2020. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!