Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik hónapban legolcsobb az...

Melyik hónapban legolcsobb az eper és mennyiért 1kg-ot?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy megválaszolhatatlan kérdés. Az időjárás majdnem mindent tönkretett. Amit nem vert el a jég, az belerothad a földbe. Olcsóság nem lesz, az tuti.
2010. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elvileg most van a szeonja,és most kellene a legolcsóbbnak lenni. Nekem is sok van a kertben,de ott rohad a tövön,mert az állandó eső miatt nem tudom leszedni. Csak a fóliákban termesztőknek van némi esélyük. De más gyümölcs és zöldségféle sem lesz az idén a sok eső miatt. Van,ami kirohad a földből, amit permetezni kellene,azt meg nem lehet. A cseresznye ott rohad meg a fán stb.

Az idén nem lesz magyar termés szinte semmiből.-

2010. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most hirdetik itt-ott a szedd magad akciót.Árat nem tudok.
2010. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk eper szezon van a kertben,és le is tudom szedni szerencsére.egyedül a meggy az,amiből szörnyen nem lesz semmi..csak a korai meggyfánkon gyönyörű a termés,a többin alig lesz valami már most látom...nálunk most 800 ft kilója az epernek.sajnálom azokat akiknek mindenét tönkretette a víz:(
2010. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 4. 10:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ez nyújt valami támpontot, akkor Pécsett a vásárcsarnokban 400 és 700 között láttam ma reggel. Bár a 4-500 közötti eléggé siralmasan nézett ki általában.
2010. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!