Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 4-5 szem mosatlan szőlőtől...

4-5 szem mosatlan szőlőtől lehet vmi bajom?

Figyelt kérdés
Külföldről behozott, gondolom agyon permetezett szőlő. Azt hittem már megmosta vki, amikor kb az ötödik szemnél rám szóltak hogy az még koszos.
2017. dec. 30. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt külföldön általában sokkal kevesebbet permezetnek, és jobban odafigyelnek, mint MO-on.


Másrészt semmi bajod sem lesz, régen senki nem mosta a szülöt és mégis megmaradtak.

2017. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A néhány napon belül bekövetkező kínhaláltól kezdve a semmiig terjednek a lehetőségek. Azért figyelembe véve a statisztikákat inkább arra tippelek, hogy semmi bajod nem lesz.
2017. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En soha nem mosom meg a gyümölcsöt és 19 gyönyörű év van mar mögöttem! 😅 ugyhogy ne aggódj!
2017. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
En neha lusta vagyok megmosni az ilyesmiket... Sosincs bajom toluk.
2017. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Előző: mondjuk nem is úgy lesz tőle bajod tőle, hogy holnapra mondjuk f*sol, hanem úgy hogy évek alatt a sok méreg felhalmozódik és komolyabb bajokat okoz. Meg kell mosni a gyümölcsöt.
2017. dec. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"évek alatt a sok méreg felhalmozódik és komolyabb bajokat okoz"


Aha, persze.

Ez a sok méreg pedig mind a külsején van rajta, és egy egyszerű kis vizes öblítéssel mind le is jön róla szerinted.

Te teljesen el vagy tévedve!

2017. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Megnyugtatlak, nem fogsz belehalni. Ettől függetlenül jól teszed ha megmosod a gyumit bár én a helyedben jobban aggodnek a szinezekekkel és tartósítószerekkel telinyomott ételek miatt. Dunát lehet velük rekeszteni és (még abba se halsz bele ha megeszel egy MC Chicken szendvicset) azért jobb kikerülni őket. 💯 százalékos védelem nincs semmire sem.
2017. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

És azt amúgy komolyan gondoltad, hogy egy kis folyó csapvízzel majd lemosod a permetszereket a szőlőről?

Max a port tudod lemosni róla.

2017. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor ha már témánál vagyunk hogyan kell lemosni a permetszert a gyümölcsről?
2017. dec. 31. 02:01
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet.
2017. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!