Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Egyéb kérdések

A kérdés

Miert megy le konnyebben es hamarabb pl a sor vagy akar barmelyik innivalo mint a sima asvanyviz?

01-13 00:57  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Digo nevű felhasználó válasza:

Könnyebben lemegy a sör mint a víz?? 😀😀

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 01-13 01:18 Privát üzenet
Egyénfüggő.

Utálom a söt ízét, számomra keserű. Ugyanúgy az összes ital.
Már próbáltam mindet de én nem szeretem azt a minimális keserű ízt sem.
Így nekem mindig hamarabb lemegy az ásványvíz, mint a sör és más ital...

Kólát ittam régen, azonban 5 éve már azt sem.
Nem tesz jót, minden megszokása kérdése.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 01-13 06:55 Privát üzenet
Nálam éppen fordítva van: a síma víz vagy a tea az, amit bármikor meg tudok inni, a szénsavas italok kevésbé, a sör meg csak igen ritkán esik jól!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 01-13 07:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ertelmeztetek a kerdest? Például,nem azt irtam h pont az..

# 4/8Időpont 01-13 08:54 Privát üzenet
Jobban esik, mint a sima víz.Nekem is nehezebben megy, de pl tea szinte bármennyit meg iszok, vizet próbáltam pedig egy időben, hogy végre meg igyak legalább 1 litert naponta, de inkább csak rosszul esett, hogy erőltettem.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 01-13 14:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ezaz,hogy barmilyen izesitett innivalotol nincs hanyingered de a viztol igen.Fura

# 6/8Időpont 01-13 19:35 Privát üzenet
Mert a kalóriás italok jó érzéssel telítik el az agyad.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 01-14 23:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És akkor a viztol miert van hanyingered mikozben tobbet ittal egy izesitett innivalotol attol figgetlenul,hogy jo erzes?

# 8/8Időpont 01-14 23:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Titeket nem zavart, mikor először hagytatok ki szilveszteri bulit vagy akár sima bulit a kicsi babátok miatt?
Sima történelem szak, ha valaki nem akar történész lenni, akkor mire jó, mik az elhelyezkedési vagy szakosodási lehetőségek (mester)?
Budapesten miért van olyan sok munkalehetőség, akár mire elküldöm a jelentkezesémet, már hívnak, pedig csak egy sima érettségim van. Más meg gyárban robotol három műszakban?
Nyíregyházán tudtok olyan ruhás boltokat, ahol évnyitóra, lehet olyan sima, egyszerű, , A vonalú", vagy akár rakott szoknyát kapni? 15/L
Azt hogyan kell csinálni, hogy a rántott hús panírja szép sima legyen (akár csirke, akár sertéshús)?
Ha valaki sima magyarra akar jelentkezni elfogadják az emelt történelmet is, vagy mindenképp a magyart? Magyarul mi

Kérdések a Ételek, italok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu