Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 14,9g zsír edzés után sok...

14,9g zsír edzés után sok vacsorára?

Figyelt kérdés

2018. jan. 16. 18:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem 150 se lenne az adott esetben.

Nem lehet megmondani, mások vagyunk, más ideális étrenddel, más ételelosztással.


Mivel kb. 30-80g teljesen normál zsírbevitel a szénhidrát alapú testépítő étrendben is, igazán nem tűnik soknak a fenti egy főétkezésre.

2018. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*se lenne SOK
2018. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

21 éves 50kg 159magas nö vagyok

Kis izmot szeretnék felszedni igy 2,5 év kihagyás után (gyogytorna uszás volt régen a folytonos mozgásom)

Kezdö edzésen vagyok és szeretném h minnél kevesebb zsír rakódjon le a combomon és a popo alatti részen h ne legyrk ujra narancsos

Szóval én rendbehozni akarom magam és üegerösödni a testsulyomhoz képest de még ezekhez a zsírokhoz nem értek...

2018. jan. 16. 18:54
 4/16 anonim ***** válasza:
14,95 már sok lenne, a 14,9 még jó.
2018. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Végül lecsökkentetten 7g-ra
2018. jan. 16. 19:17
 6/16 A kérdező kommentje:
Igy kb bevittem mellé 4g fehérjét de legközelebb okosabb leszek és több dehérjét viszek be gyümölcsel v zölddel
2018. jan. 16. 19:19
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha izmot szeretnél növelni, akkor tartósan kalóriapluszban kell lenned hosszú távon. Ehhez hacsak nem valami speciális étrendet követsz, kb a testúlyod érdemes bevinni zsírból grammban, azaz esetedben mondjuk 50 grammot egy nap. Akkor csinálod a legjobban, ha ennek kisebbik része telített zsír (pl húsból származó), nagyobb része egyszeresen telítetlen (pl magvak), illetve többszörösen telítetlen (pl lenmagolaj). Hogy a napi mennyiséget mikor, hogyan fogyasztod el, az rád van bízva, de a szénhidrát bevitel nagyrészét érdemes reggeltől késő délutánig időzíteni, így kifejezetten műkődőképes dolog estére “helyette” zsírt rakni :)
2018. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm


Halat akarok estékre iktatni.paprikát cotrusféléket répát nyersen zabot magában

Én olaj.nélkül igyekszek tepsiben sütni a dolgokat a zöldeket nyersen

Csak még új vagyok benne elnézést

2018. jan. 16. 19:33
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, a te adataiddal tömegeléskor az 50g a tipikus mennyiség. Akkor zsírosodsz nagyon, ha túl sokat eszel, kis kalóriatöbbletben jó edzés és pihenés mellett főleg izomnak kell jönnie.
2018. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
3 nap keményen 1 nap pihi majd megint három eddig elsőre
2018. jan. 16. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!