Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a magyar...

Miért van az hogy a magyar műanyag üveges dr peppert undorítónak találom de a drága dobozos amerikai cherry és cherry vanília pedig ízlik? Ekkora lenne a különbség?

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, hogy műanyag üveg, olyan nincs!

Olyan van, hogy műanyag palack, műanyag flakon, üveg, üveg palack.

A Dr. Pepper üdítőital mandulás-marcipános ízű, és a marcipánt sokan nem szeretik. Ha neked sem ízlik, akkor gondolom ezért undorító.

A Dr. Pepper Cherry, és Dr. Pepper cherry-vanília meg cseresznyés/meggyes és cseresznyés/meggyes-vaníliás ízű. Ez ízlik neked és Te ezt ezért szereted.

Az íz a különbség.

2018. jan. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az összefüggés?
2018. jan. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó azért nem kell kioktatni...viszont kár hogy az ihatóbb verziót kevés helyen méreg drágán lehet beszerezni akárcsak a Coca Cola egyes változatait...
2018. jan. 22. 00:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem oktattalak ki, csak leírtam, hogy tudd! :)
2018. jan. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Mandulás-marcipános? Na nekem nem sikerült erre rájönnöm, szerintem fahéj-íze van elsősorban. Nekem se annyira "gyere-be", kicsit a szlovák Kofolához tudom hasonlítani.

A dobozosakat véletlenül nem a Sugárban veszed? Ott kapható az én kedvencem, a "mántengyú" is, és az amerikában gyártott tényleg más, mint az itthoni.

2018. jan. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az auchanban vettem de kicsit feltem tole a sima miatt...:) Amugy annyira nem erzodik ki szerintem rajta sem a cseresznye sem a vanilia de megis egesz finom szerintem.:)
2018. jan. 22. 07:37
 7/7 Trevor. ***** válasza:
74%

Itthon rosszabb minőségűt kapsz, mint pl. Ausztriában. Egyszer ittam Svédországban Pepsit, azt hittem más ital, annyival jobb volt, mint a magyar.


A cseresznyés és cseresznyés-vaniliás meg teljesen más ízű, mint a sima.

2018. jan. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!