Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lenyelhettem egy szálkát,...

Lenyelhettem egy szálkát, lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos, viszont találtam a tányéron egy darabot amit ki is dobtam. Viszont kenyérrel ettem mégis óvatosan. Ha esetleg lenyeltem egy kis darabot akkor bajom lehet? Mellesleg egy filé volt amit ettem. Eddig minden alkalommal volt egy pici szálka hiába filé vagy drága a hal. Ez most vadlazac volt

2018. febr. 6. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha már lement akkor nem lesz bajod.Megeszi a gyomorsav.Az csak a torokban okozhat problémát, de ha nem szúr, nem fulladsz, akkor semmi gond.
2018. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha már lecsúszott, akkor semmi gond. Tényleg a gyomorsav elintézi.Régen az elakadt szálkára is jókora kenyérdarabokat ettünk, ami levitte, utána kutya bajunk sem volt.
2018. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!