Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mikor ébred fel egy olyan...

Mikor ébred fel egy olyan ember, aki mások szemében előbb észreveszi a szálkát, mint magáéban a gerendát?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy a női szolidaritás határtalan. Főleg az azonos kategóriájú, jó testi adottságú nők esetében. Amikor egy párkapcsolati, vagy kalandvágyi(szexuális indíttatás) női-férfi egyesülésre irányuló cselekmény meghiúsul, milyen alapon mondják azt a nők, hogy a férfiakban van a hiba? Tapasztalataim szerint sokszor már nem mondanak semmit, hanem tagozódnak az igények szerint. Kerülik, bunkó módon viselkednek azzal, aki számukra nem tetszetős anyagi vagy bármi egyéb szempontból. De aki találkozik, az sem számít ígéretesnek, mert ha belülről romlott és az igények határozzák meg, akkor úgysem fog együtt lenni azzal, aki vele szeretne. Ez majdnem ugyanazzal egyenlő, amikor alapjában véve tagozódnak, csak ez még egyéb bonyodalmakkal is jár.

Ilyenkor jó egy igazságos barátnő, akinek az igazság és az elemi érdek, valamint a túlvilágon lévő szenvedés elkerülése a gaztettek miatt és az emberek iránt érzett empátiája fontosabb, mint a barátnő szava. Aki alaptalanul a saját rossz emberi mivoltját tagadva, a másik ember hibájával magyarázva szabadult meg a "számára" kedvezőtlennek vélt állapottól.

Ilyenkor jó egy korrekt barátnő. Mert ugye a férfiaknak nincs joga megállítani az utcán és belemondani a szemébe az igazságot vagy feltartani.

De a barátnő,. akivel leül a bárba, az mondhatja neki. Bármit!

Elmentél vagy nem mentél el vele?!!! Mire a problémás nő nem egyértelműen válaszol, vagy ha igen akkor is magyarázkodik. Hát de....Nem de, azért mert....

Mire a barátnője: Állj!! Mindent tudok. Elmentél vagy nem mentél? (Nem kell mellédumálni, nem ezt kérdeztem)

Hát miért ki vagy te stb? (Tehát addig tart a barátnői kapcsolat, amíg nincs egy férfipárti ember a közegben, aki nem hagyja a kirekesztést és a másoktól való megkülönböztetést.) Hát elnézést! a barátnő, az ne csak akkor legyen barátnő, amikor a hülyeséget ossza! A problémás nő akkor is fogadja el a barátnőjét, ha kritikát kap tőle!

Csak ha a korrektséget a frusztráltak nem bírják. Csak a jólétet, meg a felkapottságot tudják elviselni. 2 barátnő tudja, hogy milyen a másik!

Ha a "Kitti" tudja, hogy normális ember vagyok, esetleg egy diktafon felvételt kap a történtekről, utána hiába magyarázza meg neki a "Dóra", hogy én voltam a bunkó! Miközben a Kitti tudja, hogy a Dóra egyedül van csak nem talál kigyúrt milliomost, de mivel egyedül van és társasághiányos, így képes találkozgatni emberekkel, mások számlájára enni-inni, mert az ingyen van és ő a nő, akit mindig meghívnak a férfiak.

Kitti, ha korrekt megfogja mondani neki: Szeretlek, kiállok melletted! De frusztrált vagy, személyiségproblémás, A szívedben érzed, hogy szükséged van valakire, de az elmédbe a szülői nevelés által beléd égett a haszonérdek. A kettő nem áll egymással összhangban és végül az eszed fog győzedelmeskedni mindig, csak lehet hogy addigra mire ezt belátod, mások pénzén ittál, vagy éppen a kitárulkozó szexualitást akadályoztad meg, ezzel a másik fél boldogságát. Gondolkozz ember! Ne neked álljon feljebb a végén, ha úgy érzed, hogy valaki félreértett, egyszerűen ne viselkedj félreérthetően és akkor nem kerülsz ilyen helyzetbe! Mi bajod van azzal aki veled akar lenni? Hát férfi, szeretne ágyba vinni, ez neki örömet okoz ez érthető. A te igényeidről, frusztráltságodról ő nem tehet. Nem megölni akar ágyba vinni, veled. Ha neked nem tetszik, az nem az ő hibája. Hagyd békén az emberet, maradj ülve a feneked mellettem.

De kérdezem, a világunkban hol van ez a Kitti? Sehol! Ez a baj.

Biztos vagyok abban, hogy legbelül a nők is érzik, hogy nem egyenlőség teljes, normális világban élünk. Csak aki frusztrált és nem bírja a kritikát, az nem fogja elismerni a saját hibáját!

Nálam semmilyen Kitti meg Dóra nincs, csak igazából ez egy példa a férfiaknak, hogy milyen emberekre lenne szükség ahhoz, hogy ne süllyedjen még lejjeb, ilyen szinten a világ. "Rajtunk is" múlik. Eljöhet még az a világ, amikor nem kell egyedülállóan végig néznünk, hogy a gyönyörű nő mellett egy NEM hozzáillő, 150 kilós, vastag nyakláncú, sörhasú, milliomos vállalkozó van. Aztán időközben másoktól hallgatni a kifogásokat. Lehet még olyan élet, ahol felnyitják egymás szemét az emberek. És utána már talán közelebb leszünk a boldogsághoz. Az olyan élethez, ahol korrekt lesz a nő és ha kell akkor ott lesz, ahol lennie kell. Nem feltétlenül ott, ahol neki kényelmesebb.


2017. máj. 30. 15:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nagyon hiányolok egy jelzőt a kérdésből.
2017. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Te jó Isten...!


Ez a bombanős megkeseredett, hímsoviniszta hapsi ismeritek? :D


Aki szerint minden nőnek szét kéne terpesztenie, csak azért, mert él és mozog, létezik a világon :))))))


Írjátok be a keresőbe, hogy bombanő és kidob egy csomó találatot :D Ő az!


Mi van kicsi huszár még mindig vekengesz? Itt a nyár, és neked azóta sincs egy szem nőd sem??? Miért nincs?!

2017. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Hozzám szóltál bocsáss meg? Mi ez a támadás? Tudod mit jelent a himsoviniszta szó? Markáns, jól hangzó kifejezés. Feszültség levezető és elég tételt vehetsz miatta, hogy leírod. De tudod, hogy mire-kire vonatkozik? Először nézd meg a jelentését, mielött leírod. Légyszives. A haszonelvűséghez a himsovinizmushoz semmi köze.
2017. máj. 30. 15:27
 4/30 anonim ***** válasza:
Nagyon magányos ember lehetsz ha ennyi kitiltás után is visszaregisztrálsz és nyomod a sódert a "gyönyörű" (mit gyönyörű, mondjuk ki hogy a BOMBA NŐKRŐL). Bár ez érthető, mert taszító személyiséged lehet amit itt minden kérdésben megvillantasz.
2017. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
58%

"amikor nem kell egyedülállóan végig néznünk, hogy a gyönyörű nő mellett egy NEM hozzáillő, 150 kilós, vastag nyakláncú, sörhasú, milliomos vállalkozó van."


Figyelj, haver. Mindenki úgy él, ahogy, és azzal, akivel szeretne. Nem a nők a hibásak azért, mert senkinek nem kellesz. Nézz rá erre a kérdésre: egy besavanyodott, keserű, másokat hibáztató, kicsinyes, passzív agresszív alak vagy. Mégis mire számítasz? Hogy minden nap új liba fog pörögni a farkadon? Ezzel az attitűddel?


"korrekt lesz a nő és ha kell akkor ott lesz, ahol lennie kell. Nem feltétlenül ott, ahol neki

kényelmesebb."


Most mi van? Te elvárnád, hogy egy nő azért legyen melletted, mert ott kell lennie? Nem élhet úgy, ahogy kedve van, ahogy kényelmes neki? Ha megteheti, miért ne? Te nem úgy élnél, ahogy neked kényelmes?


Mások kapcsolatát nem tudod megítélni kívülről, és nem is tiszted. Konkrétan azt mondod, hogy fogadják el a sz*rt a nők, mert te egyedül vagy.


" Mi bajod van azzal aki veled akar lenni? Hát férfi, szeretne ágyba vinni, ez neki örömet okoz ez érthető. A te igényeidről, frusztráltságodról ő nem tehet. Nem megölni akar ágyba vinni, veled. Ha neked nem tetszik, az nem az ő hibája. Hagyd békén az emberet, maradj ülve a feneked mellettem. "


Gyáááá... burkát ne hordjon? Ki vagy te, hogy melletted mindenki nyeljen be minden sz*rt?


Te súlyos beteg vagy, haver. Kezeltesd magad.


Kitti, fuss!!!!!!!

2017. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
5-ös: valljuk be, hogy a többség nem tudja megadni a pénzes igényeket. Márpedig ők ezért nem kaphatják meg az örömöket ellenben a pénzes férfiakkal. Nem kell mindent megmagyarázni! Érted amit írsz? Azt a sok rosszindulatot, amit a férfiak 99százaléka ellen írsz? te magad hogy mered ezt? Esetleg gazdag vagy? Esetleg nő vagy? Akkor megértem:) Egyébként magad ellen beszélsz. Ez így nem jó ahogy van! Ezt mindenki elismeri. A gyönyörű nő is elismerné, ha több jóindulat lenne benn mint rossz.
2017. máj. 30. 15:41
 7/30 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok: én egyetlen ember iránt érzek rosszindulatot: irántad.

Férfi vagyok, és kikérem magamnak, öcsém, hogy egy kalap alá vegyél magaddal. Nem a 17. században élsz, ahol elvárhattad egy nőtől, hogy beüljön a sarokba és kötögessen, amellett a férj mellet, akit választottak neki.


Nem kell se gazdagnak, se alfának lenni, hogy normális csajokkal tudj találkozni, csak nem egy beteg állatnak, aki beverné őket a sarokba, vagy elvárná tőlük, hogy kompromisszumot kössenek egy balfék mellett egy kényelmetlen életre, csak mert az a balfék túl béna, hogy csajozzon.


Ne jöjjenek esetleg az ajtódhoz jelentkezni feleségnek? Az lenne a legkönnyebb, nem? Nem is értem, miért nem teszik.

Ja... talán mert egy állat vagy? Hmmm?

2017. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Van,hogy soha.
2017. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Nincs Kitti ez egy kitalált történet amiről nem tud leszállni. Konkrétan az a baja ennek az embernek (kérdezőnek), hogy NEM KELL EGYIK NŐNEK SEM!


És azt vajon megkérdezte magától, hogy miért nem kell egyik nőnek sem?


Én beszéltem vele. Bunkó, faragatlan, agresszív, követelőző, nem logikus gondolkodású, frusztrált, rögeszmés, mindig mindent kifordít és utána még ő barmolja le a másikat, soroljam?


Egy mákszemnyit sem ér. Mint a körmöm alatt a nem létező piszok annyit sem.


Ez tényleg ebből indul ki és azt hiszi, hogy a nők "italért", meg egy vacak ócska kis meghívásért vannak együtt valakivel??


Hol él ez?


Nőt vár ez?? Vagy pedig azt, hogy a nők mindent maguk fizessenek az utolsó szögig? Hogy is van ez? Hol az udvarlási fázis? Hol van a FÉRFI??


Derogál meghívni a nőt egy randi erejéig valahova? Hol élsz te? Férfi vagy te egyáltalán?


Ha meg elfogadja, akkor meg az a bajod, hogy elfogadta a meghívást egy vacak ételre-italra, meghívásra akármire? Mégis mit vársz te?


NEM azért kell meghívnod egy nőt, hogy utána szétrakja neked a lábát, te idióta!!!


Hanem azért, mert TISZTELED, mert FÉRFI vagy, és mert így neveltek, hogy a kölcsönös tiszteletből és szeretetből indul ki minden!


De mit magyarázok én itt? Falrahányt borsó csak az egész..


Neked közöd nincs egy igazi, normális, tisztességes és szeretni tudó férfihoz és nem is lesz!


Te egy vadkan vagy aki azt várja, hogy azért, mert valaki nőnek született, akkor már mindent elvárhat tőle, sőt az neked csak úgy "jár" alanyi jogon!


Csupán azért, mer nő! Hol élsz te?!


Ki vagy te?! Egy undorító, rohadt, megkeseredett féreg akinek nagyon súlyos és pszichés problémái vannak!


És aki nem tudja mi az a tisztelet, szeretet, udvariasság, és csak tárgynak nézed a nőket! Amíg ez lesz, addig leszel te magányos, te féreg!!!


Remélem egyszer téged is tárgyiasítanak és annak néznek! Kívánom, hogy így legyen és csesszen ki veled egy olyan nő akit te "bombanőnek" tartasz és húzzon le anyagilag ameddig a gatyád le nem szakad rólad!!


Ezt érdemled, semmi mást!

2017. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
51%-os: pacsi!
2017. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!