Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szereted a SPAR tejes kiflit?...

Szereted a SPAR tejes kiflit? Miert olyan draga? 30ft/db mashol ez 10-15ft (Auchan, Tesco, CBA)

Figyelt kérdés
2018. febr. 11. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:

A SPAR-ban a "szendvics kifli" megnevezéssel ellátott péksütemény az, amely drágább, viszont - véleményem szerint - jóval "egyedibb" is a konkurens üzletek termékeivel szemben... Irreálisan drága, viszont finom, és nem esik szét / morzsálódik darabokra az első hozzáérést követően...


A "tejes kiflijük" szerintem teljesen átlagos (nem túl jó) a többi hasonló üzlettel azonosan... "Tejes kiflik" közül én a legjobbakat a Penny-ben tudtam kifogni eddig.

2018. febr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem.

A szendvics kiflijük viszont 16 ft/db, csak azt nem tudom miért kell olyanra csinálni mint egy fsz.

A Tom Market sós kiflije a legfinomabb, az ára viszont 45 ft :(

2018. febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért adnák olcsóbban, ha ennyiért is megveszik?

Ráadásul ha jobb, mint a többi, akkor nyilván az ára is több.

Akinek nincs 30 forintja a spáros kiflire, az meg nyugodtan átmehet bármelyik másik boltba és megveheti ott a 10 forintost. Van bőven választási lehetőség.

2018. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sose veszek olcsó pékterméket. Nem eszek belőle ipari mennyiséget, inkább megveszem a jobbat, finomabbat max havi +1000ft-ból.
2018. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nekem kifejezetten ízlik a Sparos kifli, bár az pont nem spar termék, hanem úgy veszik ők is (várják reggel a péket). Így szerintem lehet különbség Spar és Spar között. A szendvics kifli és zsömle sem rossz, de az nem annyira ízlik. Amit még szeretek, az a Ciabatta, de csak akkor, ha puha a külseje (néha túl ropogós, szétvágja az ínyemet).
2018. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!