Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A zsír papír és a sütő papír...

A zsír papír és a sütő papír nem ugyanaz, ugye?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy idióta kérdés, de addig fel sem merült bennem, amíg a két papírt a dobozából használtam, de amint kikerültek és a csomagolásuk a kukában végezte, azonosíthatatlanok, hogy melyik-melyik, mivel ugyanúgy néznek ki és ugyanolyan a tapintásuk.


Mi lesz, ha véletlen a zsír papírt teszem a sütőbe?


2018. febr. 27. 09:27
 1/9 szántóvető ***** válasza:
100%
az biztos hogy a sütőpapír barnás színű.ha jól rémlik akkor a zsírpapír 2 oldala nem egyforma.talán így be tudod azonosítani melyik melyik.
2018. febr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meggyulladhat, a sütőpapír pedig csak max. megbarnul. Én nem mernék kísérletezni.
2018. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Semmi, lényegében ugyanaz a kettő. Különbségek ott vannak legfeljebb, hogy nem mind a két oldala egyforma, de ez márkától is függ, nem csak attól, hogy mi van ráírva.
2018. febr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

már sütöttem zsírpapíron, véletlen....

végülis működött, csak annyi, hogy könnyebben szakadt. (habcsókot csináltam, ami nem egyből ugrott le a papírról, késsel alányúltam, és bumm, egyből vágtam is és szakadt :)),

Aztán a többik kézzel vettem le, és tulajdonképpen úg nem tűnt volna fel, hogy nem sütőpapír....

2018. febr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem már ugyanaz.

Régebben csak zsírpapír volt.

Most meg már csak sütőpapírt látok, azt használom zsírpapír helyett is.

De azért figyeld a sütőt, nehogy kigyulladjon :)

2018. febr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2018. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
a zsírpapír a zsíron volt és nem ütött át. ha nem volt zsírpapír újságpapírba is csomagoltak. a zsííról otthon leolvashattad a bötűket.
2018. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz mindkettő cukrász vagyok :)

Otthoni használatra a szilikonos a legjobb.

2018. febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Zsírpapírt is használtam, pergamen papírt is használtam sütéshez addig, míg meg nem jelent a sütőpapír.

Mindegyik megfelelt, egyik sem gyulladt meg.

2018. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!