Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van-e kifejezetten kanál,...

Van-e kifejezetten kanál, villa, kés tárolására alkalmas tárolóeszköz?

Figyelt kérdés
Vettem egy ilyet (kanálgépet tudom, hogy van, azt légy szíves ne írjátok), de sajnos nem tudom miben szállítani.

2018. ápr. 16. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiók.
2018. ápr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nejlonzacskó
2018. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hja, asztalfiók, és azon belül nálunk egy több részre osztott tálca van...


Na de...

A kifejtődből úgy tűnik, hogy te utazáshoz keresel tárolóeszközt... :D Félreérthető csupán a kérdésed...


Nos, mondjuk én nem láttam még, hogy kifejezetten ilyet árultak volna. Amit én szoktam csinálni:


1. Vannak ilyen régi, hengeralakú cipzáros tolltartóim. Némelyik elég hosszú, hogy kés, egyéb is elférjen benne, nekem az bevált.


2. Egyszerűen nejlonzacsiba pakoltam, de úgy, hogy a kés élét betekertem több rétegben szalvétával. És ráadásul az egész készletet egy kisebb konyharuhába ttekertem, s ezt a zacsiba...

2018. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
×Ja, még annyi, hogy amikor tolltartóban szállítottam, a kést akkor is betekertem szalvétával!!!!
2018. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 en is igy oldom meg, ezt szeretnem tovabbfejleszteni :)
2018. ápr. 16. 09:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Én szeretek kreatívkodni, úgyhogy biztos textilből készítenék valami kis tokot nekik. Vagy olyan textilből készült tárolót, amin kis hosszúkás zsebek vannak külön minden evőeszköznek, abba belecsúsztatnám őket, és utána fel lehetne csavarni az egészet, és egy pánttal vagy gombbal rögzíteni.

De szétnéznék nagyobb hobby boltokban is, ott sokféle formájú és méretű dobozka kapható, papírból is meg fából is, az is dekorálható.

2018. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A kreativ otletes valasz nagyon jo :)


Most az ujsag adott valasz: reklam! Penny ujsag :)

2018. ápr. 17. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!