Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok enni pitét?

Milla05 kérdése:

Ti szoktatok enni pitét?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 23. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam. Bár elég ritkán mert felénk nem kapni finomat, itthon meg nincs ki megcsinálja :/
2018. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Igen.rengeteg fajtát mivel külföldön élek és itt a pite kb olyan mint otthon a "főzelék".Mindenhol az van,minden ízben...
2018. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a pite az alapsüti.

Egyszerű, változatos (almás, meggyes, cseresznyés, barackos, szilvás, diós, mákos, túrós) mindig más sütemény és gyorsan megvan.

Volt már, hogy csináltam húsos pitét is leves után főételként, természetesen nem édes tésztával.

2018. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nsm csak bni :-P amugy leginkabb almasat mert az van dögivel es abba belekeverünk mas valami gyümölcsöket
2018. ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Baratom neha sut almaspitet, vasarolni nem szoktam, mert annyira nem szeretem, de ha o csinal, abbol eszem.
2018. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
a citromos és a turos a legjobb
2018. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor eszem. Szeretek pitét sütni. Gyorsan elkészül, változatos, édesen vagy sósan egyaránt finom.
2018. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!