Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egészségtelen, hogyha mikor...

Egészségtelen, hogyha mikor akciós, jól bevásárolok teljes kiőrlésű kenyérrel és lefagyasztom, majd pirítóban felengedem, mikor enni szeretnénk?

Figyelt kérdés
Jobb ez annál, mintha inkább fehér kenyeret ennék?
2018. márc. 12. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
A fehérnél jobb.
2018. márc. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Miért lenne egészségtelen? A fagyasztás éppen hogy a legjobb tartosítási módszer.


De miért pirítóban akarod felolvasztani? Sokkal jobb, ha korábban kiszeded a fagyasztóból és megvárod, mire felolvad, akkor olyan, mint amilyen volt a fagyasztás elött.

2018. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
A fehérnél jobb.
2018. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Én is szoktam lefagyasztani, semmi baja nem lesz szobahőn felengedve, és pirítóban se. Jobb, mint a fehér kenyér, de ebből se kell sokat enni.
2018. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én cukorbetegként teljes kiőrlésű tönkölykenyeret eszem, de ahol lakom, nehézkes a beszerzése. Ezért egy havi adagot szoktam lefagyasztani.

Ha reggelre kell, este kiveszem a fagyóból, vagy ha estére kell, akkor reggel. Teljesen olyan, mintha akkor hoztam volna a boltból.

Ha fagyos kenyeret teszel a pirítóba, akkor részint megég valamiért, másrészt meg nem tesz jót a vizes kenyér az elektromos készüléknek.

Ha mikróba teszed, akkor meg nagy eséllyel kőkeményre aszalódik.

2018. márc. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne pusztíts már el.
2018. márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mi általában a kenyeret pirítva szoktuk enni és a pirítón van "defrost" fokozat, nagyon finom pirítóst lehet vele csinálni fagyasztott kenyérből.
2018. márc. 12. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs gond a fagyasztással, persze, hogy jobb, mint a fehér, már ha neked jobb a tk, mint a fehér, nem mindenkinek számít, van, akinek mindkettő príma, van, akinek mindkettő rossz.


A kenyérsütés sem nagy dolog, alig van vele pár perc munka és friss meg saját és egyedi. Persze van, aki nagyon elfoglalt vagy csak nem vonzza a dolog, csak megjegyeztem.

2018. márc. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Ha neked van ilyen nagyon egyszerű kenyérrecepted, amivel tényleg csak pár percet kell foglalkozni, szívesen veszem, ha leírod! :)

2018. márc. 13. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!