Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tegyek gyomorkorgás ellen?

Mit tegyek gyomorkorgás ellen?

Figyelt kérdés
Sose szoktam reggelizni, nincs időm rá, és annál jobban szeretek aludni, hogy korábban keljek. Tömegközlekedésen nem tudok enni, mert félek, hogy elkapnak az ellenőrök, és nincs fölös 16 ezrem egy reggelire. Általában első órára éhezek meg, és folyamatosan korog a gyomrom, amit természetesen az egész környezetem végighallgat. Mikor végre túlszenvedtem magam az órán, jön a következő probléma: nem tudok mások előtt enni. Mert mondjuk leeszem magam... Egy szendviccsel. Vagy valami ilyesmi. És mire rászánnám magam, kezdődik a következő óra, folytatódik a gyomorkorgás, és csak otthon tudok enni. Tudom, rohadt egészségtelen az egész, meg így ne is várjam, hogy megszűnjön a korgás, de... Mit tudnék kezdeni magammal?
2018. máj. 1. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Készíts meg magadnak este egy szendvicset, reggel meg 2 perc alatt bekapod. Ehhez nem kell korábban kelned.
2018. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szárad ki? A hűtőben tartott meg olyan gusztustalannak tűnik... Sok bajom van, tudom. Ja, és kifelejtettem, hogy felkelés után egyből nem tudok enni.
2018. máj. 1. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudok enni ahogy felkelek de kávé valamelyest elveszi az étvágyam, te nem tudsz inni legalább valami meleg italt?

Kávé,kakaó, turmixok hogy legalább a vércukrod stabilizálódjon?

De akár 5 perccel első óra előtt is tudnál enni valamit, de az hogy mások előtt nem tudsz enni ez már inkább életképtelenség mint sajnálnivaló.

2018. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, miért, pár hónapja kezdődött az evés-fóbiám. Azt hiszem, attól félek, hogy kiröhögnek/kibeszélnek mások, hogy hogy eszek. Pedig igyekszem nem adni mások véleményére
2018. máj. 1. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Elsősorban keress egy pszichológust.

Igyál fehérje shaket laktat, valami lesz is a gyomrodban vannak benne aminosavak stb. Egytalán nem drága nem muszály a scitec túlárazott cuccát venni én a nutriversumtól szoktam rendelni.

2018. máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hidd el senkit nem érdekel hogy eszel nyugi:)
2018. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én még az étteremben is olyan asztalt keresek ami a falnak néz.

Zavar ha mások evés közben szemembe néznek.

Keksz. Abból mindig betudsz kapni 1-1 falatot.

Csoki, snickers nagyon szuper erre a célra.

2018. máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Félsz az evéstől? Akkor ott a fejjel van a baj...!!!
2018. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!