Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak gyomorkorgás ellen?

Mit csináljak gyomorkorgás ellen?

Figyelt kérdés

Minden étkezés UTÁN hangosan korog a gyomrom.

Akkor is ha pl előző nap vacsoráztam és utána másnap reggel nem reggelizek, viszont kb 9:30 körül beülök előadásra. Mit csináljak ilyenkor? Meg állandóan finganom kell és egyfolytában wc-re járok...

Azt is megfigyeltem, hogyha tök egyedül vagyok és nem vagyok semmi ingernek kitéve akkor semmit nem korog, viszont amikor pl síri csönd van és 50 emberrel vagyok együtt, akkor mint egy bálna korgás olyan hangerővel korog. Vagy ha stresszelek, akkor is korok...

Mit tegyek ez ellen? Emésztéskönnyítőt és puffadásgátlót már szedek, de nem sokat segítenek, csak halkabban korog tőle a gyomrom...

Köszönöm



2016. máj. 28. 22:11
 1/5 anonim válasza:
Egyél valamit esetleg.
2016. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, csakhogy mindig az evésTŐL, magától az emésztéstől ad ki hangokat (nagyon hangosan..)!
2016. máj. 28. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt mindig ilyen, de egyáltalán nem izgat, nagyon jó az emésztésem.

Olvastam nemrég, hogy amikor a vékonybél végez egy adag étel megemésztésével, akkor folyadék segítségével megtisztítja magát, olyan (bocsi), mintha lehúznád a vécét. Ennek van egy jellegzetes, korgásszerű hangja. Ez nagyon jó dolog, és teljesen természetes folyamat. Ezért teljesen felesleges aggódni, pláne gyógyszereket szedni...

2016. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha többet akarsz tudni az emésztésről, olvasd el ezt a könyvet: Guilia Enders - Bélügyek.
2016. máj. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*Giulia, bocsi.
2016. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!