Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi pénz megy el kajára...

Mennyi pénz megy el kajára egy hónapban?

Figyelt kérdés
Most költözök nemsokára albérletbe és próbáltam számolgatni, hogy kaja pénzre mennyit szánjak. Egy fő részére kb ez mennyi egy hónapban? 20L
2018. máj. 6. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ. Ha minden nap éttermes kaját veszel magadnak, az isten pénze sem lesz elég, ha főzőcskézel magadra mindig, megnézed mit-hol veszel meg és nincsenek speciális igényeid, olyan havi 40 ezerből bőven ki lehet hozni, abba már fér hús,gyümölcs meg édesség is.
2018. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Magamra szeretnék főzni, nem tervezek étteremben enni.
2018. máj. 6. 18:50
 3/14 anonim ***** válasza:
14%

Havi 100ba belefér.

Reggeli szendvics + kávé = 500 Ft

Éttermes kaja: 1300-1500 Ft

Hideg vacsora (kenyér, sonka, sajt, tojás): 500 Ft

2018. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
Nekem, ha egyedül élek, havi 150 ezer. Neked valószínűleg kevesebb.
2018. máj. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem havi 50-60 ezerre jött ki, mikor egyedül éltem. De ebbe mindenféle "luxus" is belefér lsd. néha gyorskaja, rendelés, étterem.
2018. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Mindenféle luxust mellőzve, otthon főzve, okos vásárlással viszonylag egészséges étrendet 30-40 ezerből ki tudsz hozni.
2018. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Én számon tartom 2 éve a költéseimet mióta új munkahelyem van.


4 oszlopot tartok számon:

- Albérlet

- Közlekedés

- Egyszeri, vegyes kiadások (ide felírok mindent, ami nagyobb arányú, például ruha, tanfolyam, hitel, utazás, nyaralás)

- Havi vegyes kiadások (Ez utóbbit nem számolom, hanem a meglévő pénz és kiadások különbözetéből arányosítom)


Ez alapján olyan 50-55 ezer forint között jövök ki, ebben benne van a vegyes bevásárlás, 1-1 sörözés, plusz elég masszívan tudom szórni a pénzt kajára, pizza, hamburger, egyebek. És nem támogatnak otthonról, nem járok haza kajáért.


Ezek alapján, ha ésszel költenék, akkor havi szinten szerintem legalább egy 5-10 ezret tudnék spórolni, csak azzal hogy elhagyom a szemét kajákat.

2018. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3%
Most itt miért kell pontozni??? Idióták!
2018. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Nekem havi 40-45 ezer ft nagyon ritkán elcsúszik 50 ezerre de ez a plafon.

Én nagy mennyiséget főzök kb 2-3 embernek valót és azt eszem 2-3 napig kb, hideg élelemből meg szoktam csinálni egy heti nagy bevásárlást multinál, és napi szinten csak a 3 db kiflit veszem meg, meg nagyon ritkán veszek 350-400 grammos kenyeret ha épp olyan ebédet eszek, vagy ha inkább azt kívánom. Azért többet spórolok úgy ha kiflit veszek kenyér helyett mert nem is marad meg és olcsóbb is.

Meg igyekszem odafigyelni azért a minőségre ami kb a középkategória, a legolcsóbb vackokat nem veszem mert azok elég silányak, de nem is a drága márkás cuccokat.

2018. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
11000 forint
2018. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!