Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan szeressem meg a főzelék...

Hogyan szeressem meg a főzelékeket?

Figyelt kérdés
Nem túl sok főzeléket szeretek (sóska, lencse, sárgaborsó). Mindig elszánom magam hogy megeszem pl. a tökfőzeléket, de egyszerűen nem megy, hányingerem lesz. Mintha azt hinné az agyam hogy mérgező. (Ez nyilván butaság, pedig tényleg próbálkozok.)
2018. máj. 20. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
minek akarod megszeretni, ha nem szereted amugy? en biztos nem eroltetnek magamra valamit, amitol hanyingerem van.
2018. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell szeretned, nem egészséges.
2018. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát, de nem ehetek folyton csak krumplit és tésztát.
2018. máj. 20. 21:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

A kelkáposzta és zöldbabfőzelék kivételével mindent "elfogadok", de ezt a kettőt soha az életbe nem tudtam jó szájízzel, szívesen megenni, lenyelni.

2018. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tökfőzeléket csinálnál akkor készítsd el máshogy a tököt, nem kell a főzelék formához ragaszkodni.
2018. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de azért még érdeklődök, mert kíváncsi vagyok. Nem lehet ezt sehogy sem legyőzni? (Ha valamit csinálnának az agyamnak azzal a részével ami az undorért felelős... De ez nem megoldható. Valami "abrakadabra" praktika nincsen, hogy előtte fél lábon ugrálva citromlevet kell inni vagy csukott szemmel enni?) (Ez nagyon röhejesen hangzik, tudom.)
2018. máj. 20. 21:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is szerettem a főzelékeket, de ma már soha nem főzöm őket (nem én főzök egyedül a családban, úgyhogy néha akad, de nagyon ritkán). Krumplit és tésztát sem szoktam, van azért még millió más étel.

A tökfőzeléket nem eszem meg azóta, hogy megismertem az ízletes cukkinit, nincs ezzel baj, nem kell mindent enni, kb. mindannyiunknak vannak nemszeretem ételei, zöldségei.


Nem hiszem, hogy meg lehet szeretni valamit, amitől hányingered van s nem is kell.


Én zöldségimádó vagyok, így nyilván eszem zöldségeket, de nyersen, sütve, levesnek, fasírtnak, pörköltnek, mindennek, de főzeléknek pont nem.

Plusz eszem tojásételt, néha gabonát, sós sütit, édes sütit, krémeket. S mennyi minden van, amit én nem eszem, de neked bizonyára opció.

Miért kéne főzeléket enned, nem értem.

2018. máj. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól kell elkészíteni és akkor minden főzelék finom.
2018. máj. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
(Jól elkészítve (szóval ha például anya csinálja, és mindenki más szereti a családban) sem ízlik.)
2018. máj. 21. 12:19
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Akkor edd nyersen a zöldségeket, karalábé kifejezetten finom nyersen, sárgarépa is, és egyél sok gyümölcsöt.
2018. máj. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!