Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan szeressem meg a zöldséget?

Hogyan szeressem meg a zöldséget?

Figyelt kérdés

14/L vagyok èletem a hús

és semmi zöldséget nem eszem

de fogyni szeretnék

hogy szeressem meg?



2017. szept. 25. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

idővel megtanulod értékelni.A hústól nem hizol annyira amiatt nem kell stresszelni fiatal vagy igy a metabolizmusod ugy bontja le a kaját mint egy apritó gép ha eleget mozogsz pl futás barmit ehetsz (19 fölött nem igaz)

Ha télleg fogyni szeretnél tartsd be ezt a pár szabályt garantálom ,hogy nyárra tökéletesen lefogysz: Nem ehetsz lefekvés előtt 5 órával, nem ehetsz telitett szénhidrátot (kenyér zsömle pékáru tészta stb) felejtsd el a cukrot,az édességeket és a sós nassolni valókat, és hetente legalább 3 szór 1.5 órát edzél futás gugolás,felülés ilyesmi.

2017. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés.

Ha nem szereted akkor nem szereted.

A fogyás nem zöldség kérdése.


Én már tipegő koromban paprikát, uborkát, almát majszoltam, míg másoknak egy kiflivéget adtak.


A mai napig is ilyen egy ideális pl. ebéd.


Egy szelet csirke mell.

1 egész paradicsom.

1 fél kígyó ubi

1 fél paprika

Kb. 8-10 szem oliva bogyó.

Egy fél lila hagyma.

2-3 gerezd fokhagyma.


NEM divatból, nekem így jó.



Engem nagyon telít, nagyon szeretem, viszont még SOHA nem találkoztam senkivel aki egyszerre több zöldséget igényelne egy étkezéskor.

2017. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

Az egészség egy dolog, de a fogyáshoz nem kell zöldség. Nekem pont hogy "le kellett róla szoknom" (maradt azért, de a zöldségételeket jobb, ha kihagyom szálkásításkor), hogy legyen esélyem fogyni, mivel nagyon szeretem és rengeteg ch-t vittem be vele, ami engem speciel akadályozott. Viszont nem laktatott egy szikrát sem.

A fehérje jól laktat, de persze egyéb is kell nem kis mennyiségben, zsír vagy szénhidrát.


A zöldség megszeretése túl egyéni. Semelyiket sem szereted, semmilyen formában? Mit eszel a hús mellé?

2017. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mansour ***** válasza:
100%

"SOHA nem találkoztam senkivel aki egyszerre több zöldséget igényelne egy étkezéskor"

Atya ég, te hol élsz?


Amúgy mi is kezdettől fogva adtunk zöldségeket a gyereknek, és meg is evett mindent... egy bizonyos korig. Úgy iskoláskor körül kezdődött, hogy a levesből már nem eszi meg a zöldséget, kivéve a zöldborsót. Aztán meg már semmilyen főtt, párolt zöldséget nem evett meg (zöldborsó és kukorica kivétel!). Viszont nyersen megeszi a répát, karalábét, időnként még a káposztát is, meg persze az uborkát és a hagymát is. Szerintem életkori sajátosság, remélem még változik. Pár dolgot én is csak felnőttkorban szerettem meg.

2017. szept. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!