Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csajok, ti mit szoktatok inni...

Csajok, ti mit szoktatok inni alkalmakkor?

Figyelt kérdés
Kifejtem, mert így még furán hangzik. Én sosem iszok sehol alkoholt, max. Nagy melegben egy sört. De most olyan helyre megyek, ahol mindenki iszik és elég puccos hely lesz. Egy nőnek mit illik inni ilyenkor? Pezsgő, cherry kizárva. Valami kevésbé cukros kéne...
2018. máj. 26. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Blody mary. Vagy vodka-tonik.
2018. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én gin tonicot, vodka narancsot, tequila sunriset szoktam szórakozó helyeken. Otthoni buliban bort vagy valami bolti kevert "női" piát meg pálinkát.
2018. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell alkoholt inni, ha nem akarsz, kérj alkoholmentes koktélt.

[link]

2018. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ivásban nincs illik-nem illik. Mindenki azt iszik, amit akar. akár nő akár férfi, akár szereti az alkoholt akár nem.
2018. máj. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem érdekel, hogy mindenki iszik, ha nem akarok inni, nem iszom.

Ha kedvem van hozzá, akkor valószínűleg Cabernet Savignont innék a fenti esetben vagy a kedvenc whiskymet, de a kedvenc vodkám is OK (nem sok italt iszom meg). Vagy sört vagy ami szimpatikus a kínálatból. Hogy a nememnek mi köze bármihez, nem fogom fel, mások gondolatai sem tudnak meghatni, a saját hedonizmusom pár nagyságrenddel fontosabb. Puccos helyeken is van sör, nem? Ahogy ásványvíz is.

2018. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!