Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha a méregdrága Kinder tojásba...

Ha a méregdrága Kinder tojásban értéktelen valami lenne ti visszavinnétek?

Figyelt kérdés

2018. jún. 18. 20:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%

10. vagyok.


7.! Ez a nap hozzászólása nálam! Még mindig röhögök. Zseniális:


"két féltojás 2 milli vastag csoki közé egy műanyag lófüttyöt tesznek,"

:D :D

2018. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
91%
Azért egy 300 forintos Kinder tojás nem drága. Most már nincsenek benne jó szerelhető cuccok, mivel a kis apró alkatrészeket a gyerekek lenyelhetik.
2018. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%

"Régen általában mindig valami értelmes játék volt benne. Most meg 90%-a haszontalan semmitérő vacak."


Nem a jatek lett rosszabb, hanem te nottel fel. :D

2018. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Hát szerintem méregdrága ennyiért:

[link]

2018. jún. 18. 23:47
 15/25 A kérdező kommentje:

Régen én ilyeneket találtam benne (összerakható):


- forgatható kamera nagyítólencsével

- fémautó

- terepjáró rúgós

- forgó felhúzható bagoly


Most meg raknak bele egy darab figurát és kész


https://www.youtube.com/watch?v=3oWnh22APwg

2018. jún. 18. 23:53
 16/25 anonim ***** válasza:
91%

Ezt igazolhatom. Régen felhúzható játékok voltak,vagy ha toltuk a figurát akkor csapkodott a kezével stb. Mindig 5-6 részből állt legalább és a kis fogaskerekeket is nekünk kellett belepattintani meg ráhúzni a kis karkötőgumihoz hasonló valamit,amivel fel lehetett húzni :)

Most meg egy figura és egy talp hozzá hogy megálljon. Pedig csak 5-6 év telt el,18 vagyok és 12 éves koromban kedvenc volt. Habár ma már a 12 évesek egymással játszanak..

2018. jún. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%

Teljes mértékben egyetértek a kérdezővel!


Régen 20 féle alkatrészből kellett valakit összerakni, volt amit ragasztani kellett, voltak trükkös megoldások, egy gyereknek ez olyan volt, mint összerakni egy ikeás bútort.

A végeredmény pedig működött!

Nem csak létezett , bele a pusztaságba, hogy van , oszt kész, hanem csinált valamit!


Ehhez precíz tervezés, kreativitás, aprólékos legyártás volt szükséges, ami gondolom nem olcsó mulatság.

Most meg beleraknak egy 17 másodperces tervezéssel és 4 másodperces gyártással előállított 2 db kifröccsentett szart, és ennyi.


Összehasonlításképpen azt tudnám mondani, hogy régen annak a tervezőnek a munkájában, aki azt kitalálta, hogy azt a rengeteg kis műanyag alkatrészt hogy lehet belepakolni a kapszulába, kb annyi energia volt, mint most az egész tojásban együttvéve.


A kindertojásban sorrendben a legnagyobb élvezetek ezek voltak:

-összeszerelés

-működő, érdekes valami, végeredményként

-játszható játék

-csoki.


Mostanra az első három helyét átvette egy porfogó semmiség, ami 1 másodpercre se köti le a gyereket.


De hát évek óta ez van, rég nincs már olyan játék benne, mint régen volt. És én pont ilyen régen nem is veszek már kindertojást, pont ezért.

Visszavinni nyilván nincs értelme, ennyit lehet tenni, elfogadni ezt tanulópénznek, és soha többé nem venni.

Ne legyenek illúzióid, ez a folyamat nem véletlen, tehát soha nem lesz már olyan, mint régen, fölösleges pénzkidobás próbálkozni.

2018. jún. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
32%

"méregdrága"


LOL


"Azért egy 300 forintos Kinder tojás nem drága."


[link]


15 ft / g.


[link]


2,5 ft/g


[link]


4 ft/g


Tényleg nem méregdrága, hanem a többszöröse. LOL!


[link]


12 ft/g


[link]


14 ft/g


LOL!

2018. jún. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
88%
12.: Akkor kéne felnőtteknek külön tojás, apró, jól szerelhető cuccokkal. Az lenne az Erwachsen tojás.
2018. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
82%

Ha összeszerelhető dolgokat akarsz, akkor vegyél LEGO-t. Na az valóban drága.

A csokit meg vedd meg külön!

[link]

2018. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!