Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nincs itthon kaja mit egyek?

Nincs itthon kaja mit egyek?

Figyelt kérdés
Igazából, szalámi van, tejföl hűtőben de teljesen üres szinte. Van egy kevés kenyér de valami normálisat akarok enni, nem szalámit kenyeret, tegnap is az ment. Este írom ki kérdést amúgy mert 1 hetig egyedül vagyok itthon, tehát holnap is ez lesz. Van pénzem, holnap gondoltam elmegyek este kebabozni, de addig mit egyek? Szerintem van kevés tészta de nemtudom kifőzni. Kis tescoba elmenjek mit vegyek? Valami gyors kaját akarok csinálni vagy valami, hogy már ne csak tojáson éljek. Kösz a tippeket. 16F
2018. jún. 18. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Lesütöd a szalámit a zsírjába kevered a tejfölt

Tésztát miért nem tudod megfőzni?

2018. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom hogy kell kifőzni.
2018. jún. 18. 23:07
 3/14 anonim válasza:
93%

Forralj egy nagy lábosba vizet. Tegyel bele sót és egy kis olajat, hogy ne ragadjon össze. Hagyd főni, de közben párszor ellenőrizd a tészta keménységét. Ha puha szűrd le :) ha van tojas keves olajon önts a tésztára felvert tojást és süsd mrg mint a rántottát. Gyors és fincsi szerintem :)

A tescoban meg van lasagne, csak be kell rakni a sütőbe. Esetleg rendelj

2018. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
82%
Holnap mindenképp menj el a Tescoba vásárolni,és vegyél néhány konzervet,azt csak meg kell melegíteni és kész is 300-700Ft körül van.Ha akarsz akkor vegyél néhány pékárut(reggelire ),zöldséget(paradicsom,ubi,paprika),gyümit(banán,eper,alma),sajtot,felvágottat.
2018. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tescoba sok a kész kaja.Rántott cuccok halrud ilyesmi.Veszel krumplit megpucolod.Ha lusta vagyok akkor előre felvágott zacskosat megveszed és kisütöd.Vannak mirelit pizzák nem olyan drágák.Pékáruk kiflik stb reggelire jo lesz.
2018. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid gondolom elmentek nyaralni. A fagyasztóba bekukkantottál esetleg? Lehet, hogy ott van kiporciózva neked minden napra a kaja, csak elfelejtették mondani? Kétlem, hogy otthon hagynak üres hűtővel, egyééé', amit akarsz címszóval. Ha tényleg üres, mindenesetre holnap menj le a kisTesco-ba, nehogy nekem éhen halj! :))
2018. jún. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tényleg üres, persze keveset hagytak itt mikor elmentek de már megettem, azt mondták makd vegyek de ma is ettem kis szalamit meg kenyeret azt ennyi. De most találtam csirkemellet, csak ahhoz meg nemtudok kifozni rizset vagy tésztát, főzésben nagyon béna vagyok nem kellet még soha, hust kitudom sütni.
2018. jún. 19. 00:51
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Mivel ugy tünik, van internet elérésed, probálj meg utánajárni annak, hogy kell ezt-azt megfözni.
2018. jún. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
Egy kicsit legyél már talpraesetebb
2018. jún. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Na nehogy már egy tésztát ne tudj kifőzni...

www.hazipatika.com/taplalkozas/egeszseg_es_gasztronomia/cikkek/tesztafozesi_kisokos/20121215151046/amp

2018. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!