Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerul egy ilyen...

Mennyibe kerul egy ilyen szendvics elkeszitese ha en itthon szeretnem megcsinalni?

Figyelt kérdés

SALMON KING - KEMENCÉBEN SÜTÖTT KÉZMŰVES EXTRA SZENDVICS RUSZTIKUS CIABATTÁBAN

HAGYMÁS! (ciabatta, füstölt mozzarella, bébi paraj, füstölt lazac, avokádós sajtkrém, paradicsom, tükörtojás, bors)


(Done pepe)

[link]


2017. nov. 1. 11:14
 1/6 A kérdező kommentje:
kiszamoltam minden alapanyagra 6 db szendvics eseten darabja 700 forint
2017. nov. 1. 11:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már az alapanyagköltséget tudod.

De azt is tudnod kell, hogy mennyi más költség rakódik rá a termékekre, mire a fogyasztóhoz kerül.

élőmunka,

energia

ammortizáció,

egyéb termelési költségek,

kereskedelmi ktg.

általános ktg-ek... stb stb. a teljesség igénye nélkül.

2017. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a haszonról még nem is írtam.
2017. nov. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Na és mi a kérdés? Ha van időd, alapanyagod és kemencéd, csinálj otthon magadnak
2017. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kávé előllítási költsége szerinted mennyi, amit egy kávézóban rendelsz és mondjuk 500 ft-ba kerül?
2017. nov. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem hogy miért írtad ki a kérdést akkor, ha 10 perc múlva már meg is válaszoltad magadnak?


Ha ez csak egy nyafogás akart lenni hogy miért ilyen drága akkor szerinted akármilyen boltban, vendéglátó egységben stb ez máshogyan van?

2017. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!